Puchar Polski BMX Racing 2015 #1: Nowa Sól – wyniki oraz klasyfikacja

W ubiegły weekend w Nowej Soli odbyły się pierwsze tegoroczne zawody Pucharu Polski BMX Racing. Niestety dyscyplina ta nie cieszy się (jeszcze!) w naszym pięknym kraju zbyt dużą popularnością, więc zawodników na starcie stanęło zaledwie dwudziestu jeden.

Puchar Polski BMX Racing 2015 #1: Nowa Sól - wyniki oraz klasyfikacja

Puchar Polski BMX Racing 2015 #1: Nowa Sól - wyniki oraz klasyfikacja

Puchar Polski BMX Racing 2015 #1: Nowa Sól - wyniki oraz klasyfikacja

Wyniki pierwszej rundy można pobrać pod tym linkiem.

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski BMX Racing 2015 po pierwszej rundzie:

Młodzik

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
120010805Biadacz KamilLotto Aquila Wadowice140
220030710Adamczyk SzymonETI LKKG Lublin134
320020102Spochacz WojciechSPARK Nowa Sól125
420020804Marchwiński AleksSPARK Nowa Sól125
520011115Świderski Maksymilianniezrzeszony93
620010817Ostrowski JakubSPARK Nowa Sól64
720020924Mruk MichałUKS Zawojak Zawoja57
820010118Bartkowski KacperUKS Lotto Aquila zpc skawa Stryszów40
920040316Żurek KubaSPARK Nowa Sól20

Junior Młodszy

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
120000725Kołodziejczyk PatrykETI LKKG Lublin126
220000309Gnojek WojciechKS Born2bike70
319990517Nowak StanisławLKS Iskra Głogoczów53
419990715Bujas SzymonLKS Iskra Głogoczów49
520000724Jezioro KonradLKS Iskra Głogoczów42
620000814Górnisiewicz KrystianLKS Iskra Głogoczów40

Junior

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
119980622Biadacz SzymonLotto Aquila Wadowice140
219970409Holewik ArkadiuszLotto Aquila Czerwionka Leszczyny137
319980117Wrożyna JanLKS Atom Boxmet Dzierżoniów131
419970715Noga KamilLKS Atom Boxmet Dzierżoniów104
519980126Opyrchał JakubLotto Aquila Wadowice85
619980903Janota Michałniezrzeszony Rybnik79
719981001Bargiel AdamLotto Aquila Wadowice75
819971202Klimek BartłomiejLKKG Lublin58
919981101Piontek MarekLotto Aquila Wadowice58

Elita

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
119890816Giemza BartoszLotto Aquila Wadowice155
219950307Dądela GustawLotto Aquila Wałbrzych/Wadowice140
319941121Adamczyk KarolETI LKKG lublin112
419871024Chmiel MaciejSPARK Nowa Sól98
519960211Bednarek AllanLotto Aquila Wadowice86
619880327Kulesza RobertLotto Aquila Wadowice75
719920128Chajec MariuszSKN JASŁO62
819920719Klein JakubLotto Aquila Wadowice40
919960820Chmura MarcinSKN JASŁO36
1019960523Surma MichałLKS ISKRA GŁOGOCZÓW34
1119870907Pietrzak DawidLotto Aquila Wadowice18

Masters

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
119811202Kusiński MichałETI LKKG Lublin105
219710808Kudra HenrykLotto Aquila Wadowice104
319690929Świderski Piotrniezrzeszony90
419850219Kowalski JacekSPARK Nowa Sól65
519770315Wićko MarekSPARK Nowa Sól23
619720322Adamczyk MarcinETI LKKG Lublin21

Kobiety Elita

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
119960417Gacek AgnieszkaETI LKKG lublin175
219920824Łata PatrycjaGravity Racing Poznań116
319960819Mazur NataliaETI LKKG Lublin30
419930612Niemierska Karolinaniezrzeszona30

Juniorka

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
119980326Wczasek OliwiaLotto Aquila Czerwionka Leszczyny140

Juniorka Młodsza

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
119991225Mendys UrszulaWarszawski Klub Kolarski140
219990406Wątlikiewicz AnetaUKS Zawojak Zawoja30
319990427Mruk Anna CecyliaUKS Zawojak Zawoja26

Młodziczka

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
120020715Kudra MarikaLotto Aquila Skawina175
220010805Pawowicz PaulinaUKS Zawojak Zawoja82
320061230Nowak MariaLKS Iskra Głogoczów60

Zdjęcia: facebook.com/BMX-Racing-Polska

Skomentuj

Komentarze