Slalom równoległy - 1999 - Szklarska Poręba |
ELITA | JUNIORZY |
| Grzegorz Zieliński | | | Wojciech Śliwka | |
| Maciej Dębski | | | Wojciech Foks | |
| Wąs | | | Maciej Jodko | |
Dual - 2000 - Szklarska Poręba |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Karnowska | | | Maciej Jodko | |
| Katarzyna Słaboń | | | Jagoda | |
| | | | Piłaszewicz | |
ELITA | | | |
| Szymon Syrzistie | | | | |
| Dariusz Skowroński | | | | |
| Maciej Dębski | | | | |
Dual - 2001 - Szklarska Poręba |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Justyna Frączek | | | Michał Kollbek | |
| Anna Cieślar | | | Maciej Kucbora | |
| Ostafin | | | Szczepański | |
ELITA | | | |
| Grzegorz Zieliński | | | | |
| Wójcikiewicz | | | | |
| Maciej Jodko | | | | |
2002 - Szczawno-Zdrój |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Justyna Frączek | | | Michał Kollbek | |
| Anna Sojka | | | Ostaszewski | |
| | | | Jacek Cienciała | |
ELITA | | | |
| Wojciech Śliwka | | | | |
| Grzegorz Zieliński | | | | |
| Maciej Jodko | | | | |
2003 - Szczawno-Zdrój |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Anna Sojka | | | Jacek Cienciała | |
| Justyna Frączek | | | Grzegorz Borodajko | |
| Karolina Kozela | | | Domagała | |
ELITA | | | |
| Maciej Kucbora | | | | |
| Grzegorz Zieliński | | | | |
| Michał Kollbek | | | | |
2004 - Szczawno-Zdrój |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Anna Sojka | | | Grzegorz Borodajko | |
| Justyna Frączek | | | Mikołaj Wincenciak | |
| Anna Rucińska | | | Ścisłowicz | |
ELITA | | | |
| Maciej Kucbora | | | | |
| Maciej Jodko | | | | |
| Piotr Szwedowski | | | | |
2005 - Białystok |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Anna Sojka | | | Mikołaj Wincenciak | |
| Alicja Kocoń | | | Robert Kulesza | |
| Kisielewska | | | Maciej Chmiel | |
ELITA | | | |
| Maciej Jodko | | | | |
| Kowalski | | | | |
| Maciej Kucbora | | | | |
2006 - Białystok |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Anna Rucińska | | | Robert Kulesza | |
| Alicja Kocoń | | | Marcin Poper | |
| Maja Kryńska | | | Łukasz Pilewski | |
ELITA | | | |
| Grzegorz Borodajko | | | | |
| Łukasz Baran | | | | |
| Wojciech Koniuszewski | | | | |
2007 - Szczawno-Zdrój |
ELITA | JUNIORZY |
| Grzegorz Borodajko | | | Mizerski | |
| Łukasz Baran | | | Sławomir Bober | |
| Remek Oleszkiewicz | | | Piotr Paradowski | |
2008 - Chorzów |
ELITA | JUNIORZY |
| Grzegorz Borodajko | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Gawlikowski | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
| Łukasz Baran | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Dawid Niesłańczyk | SS PROGRES Rybnik |
| Robert Kulesza | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Jakub Zwolak | KKG Roztocze |
MASTERS | | | |
| Wojciech Koniuszewski | Totalbikes | | | |
| Sławomir Rawicz | | | | |
| Piotr Dziub | | | | |
2009 - Szczawno-Zdrój |
ELITA | JUNIORZY |
| Piotr Paradowski | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Dawid Niesłańczyk | SS PROGRES Rybnik |
| Łukasz Baran | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Piotr Burczyński | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
| Piotr Solarski | Dartmoor | | Marcin Stefaniuk | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
MASTERS | | | |
| Wojciech Koniuszewski | Totalbikes | | | |
| Piotr Dziub | | | | |
| Sławomir Rawicz | | | | |
2010 - Rybnik |
ELITA | JUNIORZY |
| Piotr Paradowski | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Mariusz Jarek | KK Progres Rybnik |
| Robert Kulesza | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Mateusz Pyszny | KK Progres Rybnik |
| Łukasz Baran | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Tomasz Kozioł | KK Progres Rybnik |
2011 - Szczawno-Zdrój |
ELITA | JUNIORZY |
| Mariusz Jarek | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Szymon Smołka | SS Progres Rybnik |
| Dawid Niesłańczyk | SS PROGRES Rybnik | | Gustaw Dądela | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
| Robert Kulesza | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Patryk Zawadzki | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
Pełne wyniki: elita, junior |
2012 - Szczawno-Zdrój |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Natalia Morgała | | | Gustaw Dądela | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
| Justyna Kwiecińska | LKKS Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice | | Karol Adamczyk | Uniqa LKKG BGŻ Lublin |
| Natalia Moczadłowska | | | Bartłomiej Zgryźniak | |
ELITA | | | |
| Piotr Paradowski | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | | |
| Mariusz Jarek | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | | |
| Robert Kulesza | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | | |
Pełne wyniki: kobiety, juniorzy, elita |
2013 - Szczawno-Zdrój |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Natalia Piwowarczyk | Uniqa LKKG BGŻ Lublin | | Gustaw Dądela | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
| Justyna Kwiecińska | LKKS Górnik Wałbrzych ZS Stare Bogaczowice | | Patryk Zawadzki | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
| Patrycja Piotrowska | KKW Jama Wałbrzych | | Marek Trusiewicz | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
ELITA | | | |
| Robert Kulesza | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | | |
| Piotr Paradowski | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | | |
| Gustaw Dądela | KKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | | |
Pełne wyniki: kliknij tutaj |
2014 - Warszawa |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Natalia Piwowarczyk | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | Marek Trusiewicz | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój |
| Anna Sojka | Bartbass Goodbike DH Team | | Adam Pulit | Lotto Aquila - Nysa |
| Agnieszka Gacek | Uniqa LKKG BGŻ Lublin | | Arkadiusz Holewik | Lotto Aquila - Czerwionka |
ELITA | | | |
| Piotr Paradowski | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | | |
| Robert Kulesza | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | | |
| Gustaw Dądela | MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój | | | |
Pełne wyniki: kliknij tutaj |
2015 - zawody nie odbyły się |
2016 - zawody nie odbyły się |
2017 - Szczawno-Zdrój |
KOBIETY | JUNIORZY |
| Sonia Skrzypnik | | | Wojciech Spochacz | Spark Nowa Sól |
| Patrycja Piotrowska | KKW Superior Wałbrzych | | Kacper Jakubas | Spark Nowa Sól |
| Oliwia Wczasek | Lotto Aquila Wadowice | | Adam Komisariuk | Spark Nowa Sól |
ELITA | | | |
| Gustaw Dądela | Lotto Aquila Wadowice | | | |
| Łukasz Szymczuk | KKW Superior Wałbrzych | | | |
| Marcin Stefaniuk | Lotto Aquila Wadowice | | | |
Pełne wyniki: kliknij tutaj |
2018 - Szczawno-Zdrój |
JUNIORZY | ELITA |
| Jakubas Kacper | Spark Nowa Sól | | Dądela Gustaw | KS Aquila "Jan" Wadowice |
| Komisaruk Adam | Spark Nowa Sól | | Giemza Bartosz | KS AZS AWF Katowice |
| Ostrowski Jakub | Spark Nowa Sól | | Zwolak Jakub | KS Aquila "Jan" Wadowice |
Pełne wyniki: kliknij tutaj |
2019 - Szczawno-Zdrój |
KOBIETY OPEN | ELITA |
| Piotrowska Patrycja | Fundacja Piotrowski Bikes | | Dądela Gustaw | CST 7R MTB Team |
| | | | Stefaniuk Marcin | KS Aquila Wadowice |
| | | | Wicher Jakub | |
Pełne wyniki: kobiety / mężczyźni |
2020 - zawody nie odbyły się |
2021 - zawody nie odbyły się |
2022 - zawody nie odbyły się |
2023 - Szczawno-Zdrój |
KOBIETY OPEN | ELITA |
| Hejman Wiktoria | Klub Kolarstwa Wałbrzych | | Dądela Gustaw | CST Orbea MTB Team |
| Kudra Marika | Token Grupa Instalbud Wilga Golkowice | | Tyburski Paweł | The North |
| Ziaja Aleksandra | Token Grupa Instalbud Wilga Golkowice | | Bandurowski Kamil | SPARK Nowa Sól |
JUNIORZY | | | |
| Zborowski Gracjan | SPARK Nowa Sól | | | |
| Strzemecki Szymon | | | | |
Pełne wyniki: kobiety / mężczyźni |