Mistrzostwa Polski 4X 1999-2017

Slalom równoległy - 1999 - Szklarska Poręba

ELITA
JUNIORZY
złotoGrzegorz ZielińskizłotoWojciech Śliwka
srebroMaciej DębskisrebroWojciech Foks
brązWąsbrązMaciej Jodko

Dual - 2000 - Szklarska Poręba

KOBIETY
JUNIORZY
złotoKarnowskazłotoMaciej Jodko
srebroKatarzyna SłabońsrebroJagoda
brązPiłaszewicz
ELITA
złotoSzymon Syrzistie
srebroDariusz Skowroński
brązMaciej Dębski

Dual - 2001 - Szklarska Poręba

KOBIETY
JUNIORZY
złotoJustyna FrączekzłotoMichał Kollbek
srebroAnna CieślarsrebroMaciej Kucbora
brązOstafinbrązSzczepański
ELITA
złotoGrzegorz Zieliński
srebroWójcikiewicz
brązMaciej Jodko

2002 - Szczawno-Zdrój

KOBIETY
JUNIORZY
złotoJustyna FrączekzłotoMichał Kollbek
srebroAnna SojkasrebroOstaszewski
brązJacek Cienciała
ELITA
złotoWojciech Śliwka
srebroGrzegorz Zieliński
brązMaciej Jodko

2003 - Szczawno-Zdrój

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna SojkazłotoJacek Cienciała
srebroJustyna FrączeksrebroGrzegorz Borodajko
brązKarolina KozelabrązDomagała
ELITA
złotoMaciej Kucbora
srebroGrzegorz Zieliński
brązMichał Kollbek

2004 - Szczawno-Zdrój

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna SojkazłotoGrzegorz Borodajko
srebroJustyna FrączeksrebroMikołaj Wincenciak
brązAnna RucińskabrązŚcisłowicz
ELITA
złotoMaciej Kucbora
srebroMaciej Jodko
brązPiotr Szwedowski

2005 - Białystok

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna SojkazłotoMikołaj Wincenciak
srebroAlicja KocońsrebroRobert Kulesza
brązKisielewskabrązMaciej Chmiel
ELITA
złotoMaciej Jodko
srebroKowalski
brązMaciej Kucbora

2006 - Białystok

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna RucińskazłotoRobert Kulesza
srebroAlicja KocońsrebroMarcin Poper
brązMaja KryńskabrązŁukasz Pilewski
ELITA
złotoGrzegorz Borodajko
srebroŁukasz Baran
brązWojciech Koniuszewski

2007 - Szczawno-Zdrój

ELITA
JUNIORZY
złotoGrzegorz BorodajkozłotoMizerski
srebroŁukasz BaransrebroSławomir Bober
brązRemek OleszkiewiczbrązPiotr Paradowski

2008 - Chorzów

ELITA
JUNIORZY
złotoGrzegorz BorodajkoMTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójzłotoGawlikowskiMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
srebroŁukasz BaranMTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójsrebroDawid NiesłańczykSS PROGRES Rybnik
brązRobert KuleszaMTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójbrązJakub ZwolakKKG Roztocze
MASTERS
złotoWojciech KoniuszewskiTotalbikes
srebroSławomir Rawicz
brązPiotr Dziub

2009 - Szczawno-Zdrój

ELITA
JUNIORZY
złotoPiotr ParadowskiMTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójzłotoDawid NiesłańczykSS PROGRES Rybnik
srebroŁukasz BaranMTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójsrebroPiotr BurczyńskiMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
brązPiotr SolarskiDartmoorbrązMarcin StefaniukMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
MASTERS
złotoWojciech KoniuszewskiTotalbikes
srebroPiotr Dziub
brązSławomir Rawicz

2010 - Rybnik

ELITA
JUNIORZY
złotoPiotr ParadowskiKKG MTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójzłotoMariusz JarekKK Progres Rybnik
srebroRobert KuleszaKKG MTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójsrebroMateusz PysznyKK Progres Rybnik
brązŁukasz BaranKKG MTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójbrązTomasz KoziołKK Progres Rybnik

2011 - Szczawno-Zdrój

ELITA
JUNIORZY
złotoMariusz JarekKKG MTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójzłotoSzymon SmołkaSS Progres Rybnik
srebroDawid NiesłańczykSS PROGRES RybniksrebroGustaw DądelaKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
brązRobert KuleszaKKG MTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójbrązPatryk ZawadzkiKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
Pełne wyniki: elita, junior

2012 - Szczawno-Zdrój

KOBIETY
JUNIORZY
złotoNatalia MorgałazłotoGustaw DądelaKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
srebroJustyna KwiecińskaLKKS Górnik Wałbrzych ZS Stare BogaczowicesrebroKarol AdamczykUniqa LKKG BGŻ Lublin
brązNatalia MoczadłowskabrązBartłomiej Zgryźniak
ELITA
złotoPiotr ParadowskiKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
srebroMariusz JarekKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
brązRobert KuleszaKKG MTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójPełne wyniki: kobiety, juniorzy, elita

2013 - Szczawno-Zdrój

KOBIETY
JUNIORZY
złotoNatalia PiwowarczykUniqa LKKG BGŻ LublinzłotoGustaw DądelaKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
srebroJustyna KwiecińskaLKKS Górnik Wałbrzych ZS Stare BogaczowicesrebroPatryk ZawadzkiKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
brązPatrycja PiotrowskaKKW Jama WałbrzychbrązMarek TrusiewiczKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
ELITA
złotoRobert KuleszaKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
srebroPiotr ParadowskiKKG MTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
brązGustaw DądelaKKG MTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójPełne wyniki: kliknij tutaj

2014 - Warszawa

KOBIETY
JUNIORZY
złotoNatalia PiwowarczykMTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójzłotoMarek TrusiewiczMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
srebroAnna SojkaBartbass Goodbike DH TeamsrebroAdam PulitLotto Aquila - Nysa
brązAgnieszka GacekUniqa LKKG BGŻ LublinbrązArkadiusz HolewikLotto Aquila - Czerwionka
ELITA
złotoPiotr ParadowskiMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
srebroRobert KuleszaMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój
brązGustaw DądelaMTB Wieża Anna Szczawno-ZdrójPełne wyniki: kliknij tutaj

2015

ZAWODY NIE ODBYŁY SIĘ

2016

ZAWODY NIE ODBYŁY SIĘ

2017 - Szczawno-Zdrój

KOBIETY
JUNIORZY
złotoSonia SkrzypnikzłotoWojciech SpochaczSpark Nowa Sól
srebroPatrycja PiotrowskaKKW Superior WałbrzychsrebroKacper JakubasSpark Nowa Sól
brązOliwia WczasekLotto Aquila WadowicebrązAdam KomisariukSpark Nowa Sól
ELITA
złotoGustaw DądelaLotto Aquila Wadowice
srebroŁukasz SzymczukKKW Superior Wałbrzych
brązMarcin StefaniukLotto Aquila WadowicePełne wyniki: kliknij tutaj