Mistrzostwa Polski DH 1999-2017

1999 - Szklarska Poręba

ELITA
JUNIORZY
złotoSzymon SyrzisitezłotoMaciej Jodko
srebroGrzegorz ZielińskisrebroMaciej Dębski
brązŁukasz ZienkiewiczbrązAndrzej Myśko

2000 - Szklarska Poręba

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna CieślarzłotoMaciej Jodko
srebroJustyna FrączeksrebroPaweł Marczak
brązKatarzyna SłabońbrązAdrian Dziubiński
ELITA
złotoGrzegorz Zieliński
srebroWojtek Śliwka
brązWojciech Koniuszewski

2001 - Zakopane

KOBIETY
JUNIORZY
złotoJustyna FrączekzłotoAdrian Dziubiński
srebroAnna CieślarsrebroMichał Kollbek
brązKarolina KozelabrązPaweł Ostaszewski
ELITA
złotoGrzegorz Zieliński
srebroMaciej Jodko
brązKrzysztof Krawczyk

2002 - Zakopane

KOBIETY
JUNIORZY
złotoJustyna FrączekzłotoMichał Kollbek
srebroAnna SojkasrebroErnest Stunżans
brązAnna CieślarbrązPaweł Ostaszewski
ELITA
złotoMaciej Jodko
srebroMichał Śliwa
brązGrzegorz Zieliński

2003 - Zakopane

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna SojkazłotoJacek Cienciała
srebroJustyna FrączeksrebroErnest Stunżans
brązŁukasz Smolak
ELITA
złotoGrzegorz Zieliński
srebroMaciej Jodko
brązSzymon Syrzistie

2004 - Wałbrzych

KOBIETY
JUNIORZY
złotoJustyna FrączekzłotoMikołaj Wincenciak
srebroAnna SojkasrebroMaciej Bochenek
brązPatrycja SołtyszewskabrązRadosław Kral
ELITA
złotoGrzegorz Zieliński
srebroKrzysztof Frankiewicz
brązŁukasz Smolak

2005 - Wierchomla

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna SojkaKS RMF FM - Mountain Dew KrakówzłotoMikołaj WincenciakKS RMF FM - Mountain Dew Kraków
srebroJustyna FrączeksrebroMaciej BochenekAuto Bochenek Rowmix Sport
brązPatrycja SołtyszewskaTrip Racing TeambrązArkadiusz PerinAXO KS Wisła Ustronianka Radiostacja
ELITA
MASTERS
złotoMaciej JodkoKS RMF FM - Mountain Dew KrakówzłotoSzymon TaszSNPTT 1907 Zakopane
srebroMichał KollbekKS RMF FM - Mountain Dew KrakówsrebroMaciej Kościelnicki
brązSzymon SyrzistieRadiostacja AXObrązJacek SzalewskiDębnicki KS PKS Kraków

2006 - Wierchomla

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAlicja KocońzłotoGrzegorz WincenciakDębnicki KS PKS
srebroAnna RucińskaE-Pay Bike TeamsrebroArkadiusz PerinKS Wisła Ustronianka / Radiostacja
brązPatrycja SołtyszewskabrązPiotr SieniawskiDębnicki KS PKS
ELITA
MASTERS
złotoMaciej JodkoRMF FM Mountain DewzłotoDominik Pycia
srebroMichał ŚliwaZumbi / Rowmix SportsrebroSzymon TaszSMPTT Zakopane Radiostacja Magura
brązFilip BanaszakMegasport Racing-TeambrązGrzegorz Czarnowski

2007 - Wierchomla

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna RucińskaE-Pay Bike TeamzłotoBartek StanachDuncon
srebroAnna SojkaRemerx-Grafobal PlussrebroGrzegorz WincenciakBiotop Racing Dębnicki Kraków
brązKatarzyna GórnickabrązArkadiusz SękKS PKS Dębnicki Kraków/ HCFR.PL
ELITA
MASTERS
złotoMaciej JodkoRMF FM Mountain DewzłotoWojciech KoniuszewskiTotalbikes
srebroMaciej KucboraTotalbikessrebroSzymon TaszSN-PTT 1907 Zakopane
brązFilip BanaszakDainese TeambrązDominik PyciaHuman Nation
Pełne wyniki: kliknij tutaj

2008 - Wisła

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna RucińskaE-Pay Bike TeamzłotoGrzegorz WincenciakBiotop Racing KS PKS Dębnicki
srebroKatarzyna KamińskaDębnicki KS PKSsrebroMateusz KostusiakFR Lycra Team
brązMateusz OgłozaRR Team
ELITA
MASTERS
złotoMaciej JodkoRMF FM Mountain DewzłotoSzymon TaszSN PTT Zakopane
srebroArkadiusz PerinMC Roweromania CompassrebroWojciech KoniuszewskiTotalBikes UKS Wygoda
brązGrzegorz ZielińskibrązDariusz SkowrońskiKingston Racing Team

2009 - Ustroń

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna RucińskaE-Pay Bike TeamzłotoArkadiusz MilczarekE-Pay Bike Team
srebroAnna SojkaKingston Racing Team WisłasrebroMichał MuchaHadronsport.com
brązAgata StammFreestajnia GdańskbrązAram RaoofKS Dębnicki PKS Biotop Racing
ELITA
MASTERS
złotoMichał ŚliwaKS Dębnicki PKSzłotoWojciech KoniuszewskiTotalBikes
srebroJacek CienciałaKS Dębnicki PKSsrebroSzymon TaszRMF Maxxx Joy-Ride
brązMaciej KucboraRMF Maxxx Joy RidebrązDariusz SkowrońskiKingston Racing Team

2010 - Czarna Góra

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna SojkaKingston Racing Team WisłazłotoSławomir ŁukasikRMF FM Pepsi Max Kraków
srebroKatarzyna KamińskaDębnicki KS PKS KrakówsrebroAram RaoofRMF FM Pepsi Max Kraków
brązAgata StammFreestajnia GdańskbrązMichał Gzela
ELITA
MASTERS
złotoMaciej JodkoRMF FM Pepsi Max KrakówzłotoGrzegorz CzarnowskiThe Old Pricks Racing Team
srebroMichał ŚliwaDębnicki KS PKS KrakówsrebroWojciech KoniuszewskiWygoda Białystok SBR Totalbikes
brązJonasz RożdżyńskiDębnicki KS PKS KrakówbrązMarcin Ziemeckiniezrzeszony Magnuszew - The Old Pricks

2011 - Szczyrk

KOBIETY
JUNIORZY
złotoAnna Sojkaniezrzeszona WarszawazłotoSławomir ŁukasikFro Pro
srebroAgata StammFreestajniasrebroMaciej HojnorTop Riders
brązJustyna JohnTrento 3racing GroupbrązMarcin TarkowskiFreaky Rippers
ELITA
MASTERS
złotoMichał ŚliwaTop RiderszłotoWojciech KoniuszewskiTotalbikes UKS „Wygoda” Białystok
srebroMaciej JodkoRMF FM Adrenaline Mountain DewsrebroGrzegorz ZielińskiFundacja SBR
brązMikołaj WincenciakHADRONSPORT BIOTOP PKS Dębnicki KrakówbrązJakub FrontczakFreaky Rippers
Pełne wyniki: kliknij tutaj

2012 - Zawoja

KOBIETY
JUNIORZY
złotoSonia SkrzypnikSBRzłotoArtur HryszkoTotalbikes
srebroAgata StammWkręceni Extreme TeamsrebroWojciech CzermakKS Aquila Wadowice
brązJustyna John3racing Downhill GroupbrązDamian Nowakowskiniestowarzyszony
ELITA
MASTERS I
złotoSławomir ŁukasikFro ProzłotoMichał ŚliwaKS Dębnicki PKS Kraków Top Riders
srebroMaciej JodkoRMF FM Adrenaline Mountain DewsrebroGrzegorz ZielińskiFundacja SBR Brochocim
brązArkadiusz PerinFro ProbrązKrzysztof Krawczykniestowarzyszony Mirków
MASTERS II
złotoGrzegorz GajPark Rowerowy Czarna Góra
srebroGrzegorz GóraLoża Szyderców
brązMaciej Kościelnickiniestowarzyszony Kraków
Pełne wyniki: kliknij tutaj

2013 - Czarna Góra

KOBIETY
JUNIORZY
złotoSkrzypnik SoniaRMF FM Rockstar Energy DrinkzłotoCzermak WojciechKS Aquila Frower Power
srebroStamm AgataAirBike Lolka TeamsrebroZamojski AdamPark Rowerowy Czarna Góra
brązSojka AnnaAirBike Lolka TeambrązTarkowski MichałFreaky Rippers
ELITA
MASTERS I
złotoŁukasik SławomirFroProzłotoMiśkiewicz Artur3racing Group
srebroJodko MaciejRMF FM Rockstar Energy DrinksrebroKucbora MaciejNS Bikes
brązPerin Arkadiuszniestowarzyszony UstrońbrązKrawczyk Krzysztofniestowarzyszony Wrocław
MASTERS II
złotoGóra GrzegorzLoża Szyderców
srebroDuda MichałLoża Szyderców
Pełne wyniki: kliknij tutaj

2014 - Międzybrodzie Żywieckie

KOBIETY
JUNIORZY
złotoSkrzypnik SoniaMTB Team RMF FM Rockstar EnergyzłotoHryszko Arturniezrzeszony Sanok
srebroSojka AnnaBartbass-Goodbike DH TeamsrebroGładysz KamilSDT Syndrome Racing
brązDomagała Annaniezrzeszona SosnowiecbrązRudziewicz MateuszBartbass-Goodbike DH Team
ELITA
MASTERS I
złotoŁukasik SławomirNS Bikes FroProzłotoMiśkiewicz Artur3racing Group
srebroJodko MaciejMTB Team RMF FM Rockstar EnergysrebroKrawczyk Krzysztofniezrzeszony Wrocław
brązCzermak WojciechKS Aquila MTBAbrązDębiński PawełDirt Kosmos
MASTERS II
złotoZiemecki MarcinThe Old Pricks
srebroWypiór RafałWypiórTON Project
brązGaj GrzegorzPark Rowerowy Czarna Góra
Pełne wyniki: kliknij tutaj

2015 - Kasina Wielka

KOBIETY
JUNIORZY
złotoSkrzypnik Sonianiezrzeszona BytomzłotoSander WojciechTotalbikes
srebroFigura ElżbietaBorn2BikesrebroŻbikowski JakubABC - Arek Bike Camp
brązJanuła InkaABC - Arek Bike CampbrązKrinke AdamGravity Revolt
ELITA
MASTERS I
złotoCzermak WojciechBorn2BikezłotoŚliwa MichałLKS ISKRA Głogoczów Miasto Myślenice
srebroŁukasik SławomirNS Bikes Fro ProsrebroKowalczyk Marcinniestowarzyszony Zgierz
brązWincenciak GrzegorzBiotop MyślenicebrązMiśkiewicz Artur3Racing Downhill Group
MASTERS II
złotoPycia DominikBartBass Goodbike DH Team
srebroGóra GrzegorzLoża Szyderców
Pełne wyniki: kliknij tutaj

2016 - Czarna Góra

KOBIETY
JUNIORZY
złotoFigura ElżbietaBorn To Bike AWF KatowicezłotoŻbikowski Jakubniestowarzyszony Szczecin
srebroSojka AnnaGiant Enduro AcademysrebroZiobro MichałDTR Osielec
brązWojtas LauraBiotopbrązDendys MichałABC Arek Bike Camp
ELITA
MASTERS I
złotoŁukasik SławomirNS Bikes Fro ProzłotoMiśkiewicz Artur3racing Group
srebroCzermak WojciechKS Born To BikesrebroWieczorkiewicz Aleksander3racing Group
brązZamojski KonradPark Rowerowy Czarna GórabrązJasiński Mateuszniestowarzyszony Kraków
MASTERS II
złotoPycia Dominikniestowarzyszony Kluczbork
srebroWiszniewski Rafał3City Racing
brązGóra GrzegorzLoża Szyderców
Pełne wyniki: kliknij tutaj

2017 - Międzybrodzie Żywieckie

KOBIETY
JUNIORZY
złotoSkrzypnik Sonianiezrzeszona BytomzłotoMacura SebastianABC Arek Bike Center
srebroJanuła InkaABC Arek Bike CentersrebroZiobro MichałABC Arek Bike Center
brązFigura ElżbietaAZS AWF Katowice Giant EAbrązŻbikowski JakubGK Planet X-Bogo Szczecin
ELITA
MASTERS I
złotoŁukasik SławomirNS Bikes Factory RacingzłotoŚliwa MichałHorizon Bikes - Myślenice
srebroCzermak WojciechGK Planet X-Bogo SzczecinsrebroWieczorkiewicz Aleksander3racing Downhill Group
brązPerin ArkadiuszABC Arek Bike CenterbrązJasiński MateuszGO RIDE Racing Team
MASTERS II
złotoWiszniewski Rafał 3City Racing
srebroKarczewski Artur3City Racing
brązGembalik PiotrSyndrome Racing
Pełne wyniki: kliknij tutaj