Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski BMX Racing 2014

Wyniki zawodów

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski


Żak i Młodzik

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt
1POL20010207Porzycki Jacek
Lotto-Aquila Małopolska
91
2POL20030710
Adamczyk Szymon
Uniqua BGZ LKKG Lublin
91
3POL20010708
Biadacz Kamil
Lotto-Aquila Rybnik
88
4POL20011015Świderski Maksymilian
Lotto-Aquila Żyrardów
72
5POL20040415Burzak Szymon
Uniqua BGZ LKKG Lublin
61
6POL20000309Gnojek Wojciech
Lotto-Aquila Małopolska
42
7POL20021211Piwowaczyk Filip
Lotto-Aquila Małopolska
38
8POL20010118Bartkowski KacperUKS Aquila Stryszków20
9POL20000327Jędrzejczyk MateuszStowarzyszenie Kolarskie Pompownia 1980 Kraków19

Junior Młodszy

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt
1POL19980622
Biadacz SzymonLotto-Aquila Rybnik
105
2POL19980219Trusiewicz MarekMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój86
3POL19980117Wrożyna JanLKS Atom Boxmet
76
4POL19990517Nowak StanisławLKS Iskra Głogoczów
75
5POL19980126Opyrchał JakubLotto-Aquila Wadowice
61
6POL19990106Wdowiak KacperUniqua BGZ LKKG Lublin42
7POL19990715Bujas SzymonLKS Iskra Głogoczów
38

Junior

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt
1POL19971202Klimek BartłomiejUniqua BGZ LKKG Lublin100
2POL19960211Bednarek AllanMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój95
3POL19970409Holewik ArkadiuszLotto-Aquila Czerwionka
78
4POL19971011Sobota PatrykLKS Atom Boxmet67
5POL19970715Noga KamilLKS Atom Boxmet65

Elita

1POL19950307Dądela GustawMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój105
2POL19950817Jakubiak MarcinLotto-Aquila Rybnik
79
3POL19871024Chmiel MaciejUKS Peleton Nowa Sól79
4POL19941121Adamczyk KarolUniqua BZG LKKG Lublin
70
5POL19920128Chajec MariuszSKN Jasło42
6POL19880816Pilewski ŁukaszSochaczew
40
7POL19930519Surga PiotrKKCIM Smok Kraków38
8POL19880327Kulesza RobertMTB Wieża Anna Szczawno-Zdrój30

Masters

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt
1POL19811202Kusiński MichałUniqua BGZ LKKG Lublin105
2POL19690929Świderski PiotrLotto-Aquila Żyrardów82
3POL19720909Burzak KrzysztofUniqua BGZ LKKG Lublin72
4POL19710808Kudra HenrykLotto-Aquila Małopolska
65
5POL19841020Motyka MarcinLKS Iskra Głogoczów 60

Młodziczki

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt
1POL20020715Kudra MarikaLotto-Aquila Wadowice
105
2POL20000520Wołek FaustynaLotto-Aquila30

Juniorki Młodsze

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt
1POL19990127
Leńczowska WeronikaLKS Iskra Głogoczów
105
2POL19990406Waltkiewicz AnetaUKS Zawojak Zawoja30
3-Mruk AnnaUKS Zawojak Zawoja26

Juniorki

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt
1POL19960417
Gacek AgnieszkaUniqua BZG LLKG Lublin
105
2POL19960819
Mazur NataliaUniqua BZG LLKG Lublin
90

Elita Kobiety

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt
1POL19880701
Wałach DominikaLotto-Aquila Rybnik
100
2POL19930612
Niemierska KarolinaMTB Wieża Anna Szczawno Zdrój
95
3POL19870806
Tuz PaulinaUniqua BZG LLKG Lublin
78
4POL19920824Łata PatrycjaGravity Racing Poznań21