Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski DH 2008

Wyniki zawodów:

  • Puchar Polski #1 – Myślenice
  • Puchar Polski #2 – Kamieńsk
  • Puchar Polski #3 – Wierchomla
  • Puchar Polski #4 – Myślenice
  • Puchar Polski #5 – Wierchomla
  • Puchar Polski #6 – Wisła (Mistrzostwa Polski)
  • Puchar Polski #7 – Zieleniec
  • Puchar Polski #8 – Wierchomla
  • Puchar Polski #9 – Kasina Wielka

Klasyfikacja generalna:


KOBIETY

Kod UCINazwisko, imięKlubPunkty
1POL19830111Rucińska AnnaE-Pay Bike Team210
2POL19820429Kamińska KatarzynaDębnicki KS PKS185
3POL19841004Górnicka Katarzynaniezrzeszona105
4POL19821214Bartnik JoannaX - Bike Squad93
5POL19840605Groblicka KarolinaZumbi Racing Team91
6POL19890719John JustynaX Bike Squad Częstochowa85
7POL19801115Plich Justynaniezrzeszona Warszawa26
8POL19911217Stamm AgataFREESTAJNIE26

JUNIORZY

Kod UCINazwisko, imięKlubPunkty
1POL19900610Wincenciak GrzegorzBiotop Racing KS PKS Dębnicki210
2POL19901105Kostusiak MateuszFR Lycra Team183
3POL19910328Milczarek ArkadiuszE-Pay Bike Team147
4POL19900202Wantoła AndrzejLKS Kozy139
5POL19900811Moskała Piotrniezrzeszony139
6POL19900831Marcinek Mateuszniezrzeszony132
7POL19900218Stęclik AlbertKingston Racing Team129
8POL19900115Romanowski Jakubniezrzeszony114
9POL19920323Rudnik MaksymTrotyl Racing Team102
10POL19901219Ogłoza MatuszRR Team82
11POL19920129Molek DawidTrotyl Racing Team69
12POL19911228Walicki KrystianMS Sport Team41
13POL19901218Wiśniewski AdamFR Lycra Team32
14POL19920413Hady Janniezrzeszony32
15POL19901214Papuga Krystianniezrzeszony21
16POL19910301Dawczak Patrykniezrzeszony18

MASTERS

Kod UCINazwisko, imięKlubPunkty
1POL19750421Tasz SzymonSN PTT Zakopane190
2POL19781023Skowroński DariuszKingston Racing Team179
3POL19750618Pycia DominikHuman Nation DH Racing156
4POL19720401Ziemecki Marcinniezrzeszony150
5POL19760218Koniuszewski WojciechTotalBikes UKS Wygoda126
6POL19690813Kościelnicki MaciejMaster Glue Kraków125
7POL19740727Podolak Krzysztofniezrzeszony120
8POL19750720Stachyra PrzemysławThe Old Pricks118
9POL19730225Czarnowski Grzegorzniezrzeszony112
10POL19690710Dulniawka Ireneuszniezrzeszony98
11POL19750712Świc Borysniezrzeszony Kolbuszowa97
12POL19781103Dębski HubertE-Pay Bike Team96
13POL19781012Pogoda Jarosławniezrzeszony89
14POL19690705Santus PiotrRomet-Renex81
15POL19730409Sieniawski MichałIntersport74
16POL19591104Gargas KrzysztofDębnicki Old Pricks74
17POL19651009Góra GrzegorzLoża Szyderców72
18POL19750907Abramski PatrykKingston Racing Team47
19POL19780218Kosiński Piotrniezrzeszony Wrocław39
20POL19750528Bogusiewicz Arkadiuszniezrzeszony37
21POL19720722Szczerba Maciejniezrzeszony36
22POL19730108Duda MichałLoża Szyderców25
23POL19781230Dziub Piotrniezrzeszony23
24Porąbka JakubNSR GO Ride19
25POL19760520Robociński Grzegorzniezrzeszony19
26POL19710729Dębowski Arkadiuszniezrzeszony17
27Kołodziej ArturBiotop Kasbud 16
28POL19550208Kończyło Wojciechniezrzeszony Wrocław10
29Zaidlewicz ŁukaszHCFR.PL10
30Sudoł Mirosławniezrzeszony Bielsko Biała6

ELITA

Kod UCINazwisko, imięKlubPunkty
1POL19821124Jodko MaciejRMF FM Mountain Dew210
2POL19810923Śliwa MichałZumbi Mkbike Online Royal Team191
3POL19820419Perin ArkadiuszMC Roweromania Compas 147
4POL19871025Kacperczyk PatrykMK Bike Online139
5POL19820316Piłaszewicz Arkadiuszniezrzeszony Cieszyn111
6POL19890316Rożdżyński JonaszDuncon G-Shock Team107
7POL19890304Stanach BartłomiejNarty-Rowery.pl X-Bikes Squad100
8POL19840327Kollbek MichałE-Pay Bike Team98
9POL19810527Dębski Maciejniezrzeszony96
10POL19870226Klimek MaciejRR Team Łódź95
11POL19880126Bugalski BartoszDynamo Łódź83
12POL19840124Frankiewicz KrzysztofMK Bike Reborn73
13POL19860322Zdzierak MariuszDuncon G-Shock Team72
14POL19800223Syrzistie SzymonDuncon Kraków
72
15POL19891008Migdał JakubKingston Racing Team70
16POL19860125Jezierski TomaszRR Team Łódź56
17POL19810225Obacz ŁukaszPMT55
18POL19881206Grudz JakubDębnicki KS PKS 53
19POL19810723Sikora SzymonPMT46
20POL19890606Stachurski RobertKarpiel Factory Team44
21POL19890606Stachurski NorbertMC Roweromania Compas 43
22POL19800720Miśkiewicz ArturDW Racing40
23POL19870723Cichoń PiotrMK Bike Team34
24POL19800725Krawczyk Krzysztofniezrzeszony Skoczów33
25POL19830227Kucbora Maciejniezrzeszony Kraków29
26POL19800623Zieliński Grzegorzniezrzeszony26
27POL19830906Żołądek SebastianZieleniec Bike Part26
28POL19850323Banaszak Filipniezrzeszony26
29POL19840210Ostaszewski PawełDuncon G-Shock Team23
30POL19830906Żołądek MaciejKingston Racing Team17
31POL19830503Zegarmistrz Grzegorzniezrzeszony Łódź16
32POL19880624Smuczyński Wojciechniezrzeszony Warszawa15
33POL19810301Zembrzuski MaciejBTS Speedrower5
34POL19690526Rowicki Wiesławniezrzeszony2