Wyniki zawodów:

Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski DH 2016:


Kobiety

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
1POL19950209Figura ElżbietaBorn2bike AZS AWF Katowice380
2POL19830516Sojka AnnaGiant Enduro Academy370
3POL20010610Wojtas LauraGarmin Diverse Beskidia320
4POL20001127Januła InkaABC - Arek Bike Camp320
5POL19930817Skrzypnik Sonia250
6POL20010709Gruszka MartynaSurge Downhill City Team141
7POL19911217Stamm AgataGiant Enduro Academy130
8POL19950210Bielecka MajaSyndrome Racing111
9POL19961218Duda Justyna104
10POL19760607Szymańska Ewa97

Masters II

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
1POL19750618Pycia DominikBartBass Goodbike DH Team500
2POL19761004Wiszniewski Rafał3City Racing400
3POL19651009Góra GrzegorzLoża Szyderców325
4POL19620605Jakubiec Bogdan165
5POL19710924Gaj GrzegorzPark Rowerowy Czarna Góra150
6POL19550208Kończyło Wojciech130

Masters I

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
1POL19851107Wieczorkiewicz Aleksander3racing Group410
2POL19800720Miśkiewicz Artur3racing Group372
3POL19860806Wyroślak Rafał305
4POL19860624Jasiński MateuszGo Ride Racing300
5POL19840203Urbaniak Tomasz235
6POL19850319Woźniak Piotr232
7POL19770731Gembalik PiotrSyndrome Racing212
8POL19780218Kosiński Piotr3racing Group174
9POL19840221Kuźmiński PiotrDaleko od domu165
10POL19861101Maślak Marcin145
11POL19830531Ludka Filip3City Racing138
12POL19800709Frontczak JakubFreaky Rippers135
13POL19830501Janczak KrzysztofFor Cycki Racing134
14POL19851001Kruk StanisławBorn To Bike130
15POL19771206Karczewski Artur3City Racing129
16POL19820426Skoberla Paweł128
17POL19840320Stęczniewski LeszekDaleko od domu126
18POL19800725Krawczyk Krzysztof120
19POL19830114Małasiewicz MarcinT-bike.pl75
20POL19850717Zalewski RafałHusqvarna Racing Team71
21POL19850625Adamski Dawid69
22POL19780207Michalski Hubert67
23POL19860810Bening BrunoBike Planet66
24POL19830717Nowak Marcin62
25POL19790504Marciniak Adam59
26POL19850415Kowalewski Arkadiusz58
27POL19800127Jaśkiewicz Bartosz56
28POL19810923Śliwa MichałMyślenice Top Riders50

Juniorzy

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
1POL19990211Żbikowski JakubABC - Arek Bike Camp450
2POL19990314Macura SebastianSurge Downhill City Team415
3POL19991119Ziobro MichałDTR Osielec340
4POL19991127Dendys MichałABC - Arek Bike Camp325
5POL20010220Kaczmarczyk KrzysztofKellys Team241
6POL19990628Turek Dominik3racing Group203
7POL19980217Wesołowski Robert192
8POL19981125Szafran AdamSyndrome Racing165
9POL19980507Sowa Dawid124
10POL19981123Kasperek MateuszGoBikePRO109
11POL19990617Sokalski Adrian100
12POL20000316Wasilewski Miłosz90

Elita

Kod UCINazwisko i imięZespółPkt.
1POL19930501Łukasik SławomirNS Bikes Fro Pro500
2POL19950302Czermak WojciechBorn2bike400
3POL19960829Hryszko ArturSyndrome Racing267
4POL19940530Hojnor MaciekLKS Iskra Głogoczów230
5POL19910324Gaik PiotrGravity Revolt230
6POL19890304Stanach Bartłomiej179
7POL19960715Zamojski KonradPark Rowerowy Czarna Góra165
8POL19880419Perin ArkadiuszABC - Arek Bike Camp155
9POL19930621Tarkowski MarcinFreaky Rippers150
10POL19930417Madzia Mateusz140
11POL19940225Frącala MichałFreaky Rippers138
12POL19860116Wicher JakubKTM Hadron Sport135
13POL19901219Ogłoza MateuszFreaky Rippers130
14POL19901105Kostusiak MateuszGravity Revolt126
15POL19890816Giemza BartoszKellys Team GoBikePRO106
16POL19970803Konstanty DamianGravity Revolt104
17POL19890818Porochniak KonradTop Team Biker House90
18POL19931007Pysz JakubInfernal Team67