Wyniki zawodów:

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski DH 2017

W nawiasach podano liczbę punktów zdobytych w eliminacjach. Podczas pierwszej rundy w Wiśle rozegrano tylko przejazdy finałowe. Do końcowej klasyfikacji zaliczane są wszystkie rundy, ale opuszczany będzie jeden najgorszy rezultat danego zawodnika.

Kobiety

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
1100 603 770 26Januła InkaABC Arek Bike Center200200 (50)200 (50)160 (40)-900
2100 593 038 61Gruszka MartynaDoka Downhill City Team160 (40)125 (25)-350
3100 079 371 09Skrzypnik Sonia200 (50)-250
4100 595 828 38Waliczek Emanuelaniezrzeszona Górki Wielkie160 (40)-200
5100 081 323 21Figura ElżbietaAZS AWF Katowice Giant EA140 (30)-170
6100 622 951 01Bielecka Maja110 (20)-130

Juniorzy

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
1100 162 074 68Ziobro MichałABC Arek Bike Center140160 (40)200 (50)200 (40)-830
2100 598 840 43Macura SebastianABC Arek Bike Center160200 (50)160 (40)160 (50)-820
3100 586 357 73Kaczmarczyk KrzysztofGO RIDE Racing Team9590 (14)140 (30)125 (14)-508
4100 006 226 71Raszyk TomaszBorn2Bike200140 (25)110 (12)-487
5100 585 633 28Więcławek ArturGravity Revolt85125 (12)125 (25)70 (16)-458
6100 603 772 28Dendys MichałABC Arek Bike Center12595 (30)95 (25)-370
7100 608 201 92Goryczka MarekIF Infernal8075 (5)80 (16)80 (5)-341
8100 608 299 93Sokalski AdrianFlying Pigs110 (20)90 (10)90 (20-340
9100 585 628 23Podgórski SebastianGravity Revolt9085 (16)110 (20)-321
10100 603 385 29Wypiór IgorFro Pro757085 (14)-244
11100 585 657 52Ranosz WojciechGravity Revolt80 (10)95-185
12100 111 035 51Żbikowski JakubGK Planet X-Bogo Szczecin140 (30)-170
13100 162 940 61Turek Dominik3Racing Downhill Group69(12)75-156
14100 552 895 76Wasilewski Miłoszniezrzeszony Łódź6869-137
15100 623 906 83Rawicki FilipBP RAR110-110
16100 632 984 43Dubiel Wojciech85 (10)-95
17100 623 907 84Dul Jakub75 (5)-80
18100 599 228 43Dąbski Damian68-68

Elita

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
1100 074 059 32Łukasik SławomirNS Bikes Factory Racing160200 (50)200 (50)-660
2100 154 064 12Konstanty DamianGravity Revolt140160 (40)140 (30)90 (16)-616
3100 090 853 25Czermak WojciechBorn2Bike200160 (40)160 (40)-600
4100 073 119 62Perin ArkadiuszABC Arek Bike Center200 (50)125 (25)140 (30)-570
6100 095 678 20Hryszko ArturSanocki Klub Kolarski Syndrome90125 (30)85 (10)125 (25)-490
5100 100 117 94Kostusiak MateuszMitko MTB125140 (20)75 (20)80 (5)-465
7100 516 699 61Świercz KamilCkBikeShop Racing Team110 (25)90 (14)95 (14)-348
8100 095 677 19Gładysz KamilSDT Syndrome Racing85110 (12)75 (10)-292
9100 106 425 00Gaik PiotrGravity Revolt95(12)110 (20)-237
10100 089 425 72Hojnor MaciekLKS ISKRA Głogoczów11095 (16)-221
11100 077 150 19Tarkowski MarcinFreaky Rippers90 (14)85 (12)-201
12100 587 905 69Wroniak Wojciech8069-149
13100 078 437 45Porochniak KonradTop Team Biker House95 (16)-111
14100 154 061 09Madzia Mateusz70-70
15100 065 925 46Stanach Bartłomiej(5)-5

Masters I

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
1100 041 777 51Śliwa MichałMiasto Myślenice200160 (40)200 (50)200 (50)-900
2100 079 154 83Wieczorkiewicz Aleksander3racing Downhill Group16095 (30)140 (25)160 (30)-640
3100 605 668 81Miśkiewicz ArturGRAWITACYJNY.PL140200 (50)160 (40)-590
4100 602 153 58Jasiński MateuszGO RIDE Racing Team12595 (30)140 (40)-430
5100 036 600 16Foks WojciechSSR Team95125125 (16)69-430
6100 053 939 88Wicher JakubElemele dudki racing team9090 (14)80 (12)95 (16)-397
7100 522 620 65Mołas Tomasz110110 (20)125 (20)-385
8100 600 931 00Woźniak PiotrSSR Team8580 (16)90 (14)75 (12)-372
9100 585 703 01Bieda MarekGravity Revolt140 (20)110 (25)-295
10100 069 717 55Pyszny Michałniezrzeszony Rybnik7575 (10)65-225
11100 591 300 69Małaszkiewicz JacekBorn 2 Bike(5)85 (5)70 (10)-175
12100 038 377 46Kosiński Piotr3racing Downhill Group85 (12)68-165
13100 601 588 75Janczak KrzysztofFOR CYCKI RACING6867-135
14100 563 015 11Włodarski Janniezrzeszony Bielsko Biała110 (25)-135
15100 604 985 77Urbaniak Tomasz90 (14)-104
16100 595 710 17Maślak Marcin85 (5)-90
17100 630 249 24Kruk StanisławBorn 2 Bike80-80
18100 564 783 33Myśko Andrzejniezrzeszony Kraków70 (10)-80
19100 597 202 54Rytt PawełThe Old Pricks69-69
20100 589 644 62Nowak Marcin66-66
21100 577 591 37Adamski DawidRowery Kwiatkowski FMD Toruń64-64
22100 641 079 87Ludka Filip63-63
23100 639 220 71Wiszniewski Artur62-62
24100 588 651 39Szmajda KrzysztofFMD Rejs Tim Toruń61-61

Masters II

Kod UCINazwisko i imięZespół
#1
#2
#3
#4
#5
#6
Pkt.
1100 561 974 37Gembalik PiotrSYNDROME RACING200200 (50)200 (30)160 (25)-865
2100 603 564 14Wypiór RafałWypiór Ton Project140160 (30)140 (50)110 (40)-670
3100 598 147 29Karczewski Artur3CITY RACING125125 (25)140 (30)-445
4100 594 895 75Wiszniewski Rafał3CITY RACING160200 (50)-410
5100 612 059 70Szymański Artur110 (20)90 (14)-234
6100 622 665 06Kołodziej Artur160 (40)-200
7100 595 827 37Waliczek Konrad140 (40)-180
8100 040 756 00Pycia DominikBartBass Goodbike DH Team125 (20)-145
9100 610 664 33Góra GrzegorzLoża Szyderców95 (16)-111