Puchar Skrzata 2012

Wyniki poszczególnych zawodów Pucharu Skrzata w sezonie 2012 można znaleźć na oficjalnej stronie – frowerpower.com/wyniki

DZIEWCZYNKI (1998 i młodsze)

Nazwisko, imięKlubPunkty
1.JANUŁA InkaCarving Sport Team145
2.WYPIÓR MartaSix Pistols130
3.WALICZEK EmanuelaEMTB.pl85
4.WOJTAS LauraInfernal Team80
5.CZERNIAK MartynaFrowerPower Pierwsza Crew55
6.WANIK JuliaKSFR Krosno38
7.GOMBALOVA VilmaBike Club Kalnica20
8.BODZIUCH Karolina19

CHŁOPCY (2005 i młodsi)

Nazwisko, imięKlubPunkty
1.ZYCHOWICZ MikołajFrowerPower Pierwsza Crew160
2.SKÓRCZYŃSKI AdamEMTB.pl135
3.POTYRAŁO Mikołaj60
4.ZYCHOWICZ Łukasz55
5.ZEMBRZUSKI Szymon35
6.TAJCHMAN Borys25
7.GRAZOVSKY Adam20

CHŁOPCY (2001-2004)

Nazwisko, imięKlubPunkty
1.KACZMARCZYK KrzysztofSix Pistols155
2.GOMBALA OlivierBike Club Kalnica145
3.WYPIÓR IgorSix Pistols85
4.DENDYS WojciechCarving Sport Team82
5.RAWICKI StivoB.P.R71
6.FURGAŁA Natan69
7.KRĘŻEL AntoniFrowerPower Pierwsza Crew64
8.DWORACZEK Radosław61
9.CZERNIAK BorysFrowerPower Pierwsza Crew55
10.NOWAK Szymon49
11.SIROVIC Alex32
12.ANDRASKO Peter30
13.HOLODAK Simon20
13.JASKUŁA Michał20
15.BOROWIEC Wojciech15
15.ZAJĄC Paweł15
17.SZCZYPKA Mateusz14
18.BULARZ Mateusz13

CHŁOPCY (1998-2000)

Nazwisko, imięKlubPunkty
1.KONIUSZEWSKI KubaTotalbikes135
2.WAJDA Bartosz109
3.CIUĆKA DawidBomber Team102
4.RAWICKI FilipB.P.R100
5.KOBIELA KubaSix Pistols78
6.WYSOPAL Michał57
7.SERAFIN Hubert55
8.MYŚLIWIEC MarcinKSFR Krosno49
9.WANIK JakubKSFR Krosno40
9.WALCZAK JakubRMK Tylmanowa40
9.GORECKY JakubTBT Kezmarok40
12.DENDYS MichałCarving Sport Team38
13.POTEMPA Damian31
13.GÓRECKI PawełKSFR Krosno31
15.JURA Mikołaj30
16.SIROVIC Richard28
17.FUS KacperFrowerPower Pierwsza Crew25
18.PALKO FilipBikemagazin Riders22
19.BORDO Kamil20
20.SZYBIAK Franciszek20
21.KANIA Adam19
21.HUPA KacperFrowerPower Pierwsza Crew19
23.KURKA Krystof18
23.BADAN Mateusz18
25.SZUBRYT JarosławGravity Revolt17
25.MACURA Sebastian17
27.ROJ JanFun Racing16
27.KRISKO Filip16
29.ABRAMOWICZ Przemek14
30.ROGAŁA Marceli13
30.ZYGMUNT PiotrInfernal Team13
32.RABATIN Patrik12
33.KRAJWESKI Przemysław11
34.GÓRECKI AndrzejKSFR Krosno9
35.PIPREK Dominik8
36.KOWALCZYK Michał7
36.BANYŚ Damian7
36.ANDRASKO Adrian7
39.STRAKA Patrik5
40.DUBRAVSKY Roland4
41.LIPTAK Erik3