43RIDE magazyn rowerowy

43RIDE (for fri rajd) – tworzymy pismo, które bazuje na idei R2R (riders to riders). Pamiętaj, że jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy, więc jeżeli chcesz pomóc w tworzeniu naszego magazynu, chcesz być jego częścią – to masz szansę! Wystarczy, że chcesz coś napisać, umieścić na naszych łamach lub po prostu masz jakieś super zdjęcie i uważasz, że powinniśmy je pokazać – napisz do Nas!

Wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie magazynu 43RIDE są riderami, osobami ściśle powiązanymi ze środowiskiem rowerowym. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować osobom, które stale współpracują z nami, DZIĘKUJEMY!

43RIDE nr ISSN: 1899-766X

43RIDE Clothing to marka ubrań magazynu rowerowego 43RIDE. Ubrania te są zaprojektowane przez Nas dla Was. Dostępne wzory można zakupić wyłącznie poprzez platformę sklepową 4freeride.pl.

Sklep 43RIDE to z kolei efekt naszej współpracy z firmą Interbikes S.C., która prowadzi m.in. sklep rowerowy.com. Oferta jest identyczna jak na rowerowym, ale kupując poprzez shop.43ride.com, wspierasz nasz magazyn, a zysk z tej działalności pozwala nam m.in. na tworzenie i rozwijanie ubrań sygnowanych marką 43RIDE. Dlatego też ważne jest, aby zarejestrować swoje konto poprzez shop.43ride.com. Raz założone konto oraz wypracowane zniżki działają również na platformie sklepu rowerowy.com.

Zbigniew Nowicki


redaktor naczelny
zbig@43ride.com
+33 643930468

Tomasz Profic


z-ca redaktora naczelnego
tomasz@43ride.com
+48 509447390

Justyna John


redaktorka
tina@43ride.com

Anna Makuszewska


redaktorka / grafik
ania@43ride.com

Minnaar The Dog


gwiazda
facebook.com/MinnaarTheDog

Adres do korespondencji:

Prosimy o kontakt ze Zbyszkiem lub Tomaszem

Znajdziesz nas również na:

43RIDE Facebook 43RIDE Instagram 43RIDE Twitter 43RIDE Youtube
legitymacja prasowa legitymacja prasowa

Nasi redaktorzy oraz współpracownicy posługują się poniższym wzorem legitymacji prasowej wystawionej przez nasz magazyn. Wszelkie pozostałe legitymacje utraciły swoją ważność. Z góry dziękujemy za umożliwienie pracy naszym redaktorom i współpracownikom podczas wszelkich imprez i zawodów.