43RIDE magazyn rowerowy

W 2008 roku założyliśmy magazyn rowerowy 43RIDE (czyt. for frirajd), którego celem jest informowanie o wszelkich sprawach i wydarzeniach związanych z grawitacyjną odmianą kolarstwa MTB. Downhill, freeride, dirt, slopestyle czy enduro, to dyscypliny, które są dla nas priorytetowe od samego początku działania. Tworzymy magazyn rowerowy z pasji, bazując na idei R2R (riders to riders).

Wszystkie osoby zaangażowane w tworzenie magazynu 43RIDE są riderami, osobami ściśle powiązanymi ze środowiskiem, a także pasjonatami dzielącymi czas między rower, magazyn i życie zawodowe.

Tak wiele mówi się o integracji ponad podziałami, o promowaniu sportu MTB i dostępie do „mediów” oraz wielu innych wzniosłych hasłach. My o tym nie mówimy – My to robimy! W tym miejscu chcielibyśmy również podziękować osobom, które stale współpracują z nami, DZIĘKUJEMY!

43RIDE nr ISSN: 1899-766X

43RIDE Clothing to marka ubrań magazynu rowerowego 43RIDE. Ubrania te są zaprojektowane przez Nas dla Was. Dostępne wzory można zakupić wyłącznie poprzez platformę sklepową 4freeride.pl.

Sklep 43RIDE to z kolei efekt naszej współpracy z firmą Interbikes S.C., która prowadzi m.in. sklep rowerowy.com. Oferta jest identyczna jak na rowerowym, ale kupując poprzez shop.43ride.com, wspierasz nasz magazyn, a zysk z tej działalności pozwala nam m.in. na tworzenie i rozwijanie ubrań sygnowanych marką 43RIDE. Dlatego też ważne jest, aby zarejestrować swoje konto poprzez shop.43ride.com. Raz założone konto oraz wypracowane zniżki działają również na platformie sklepu rowerowy.com.

Tomasz Profic


(zg)red naczelny
tomasz@43ride.com
+48 509447390

Zbigniew Nowicki


tzw Owner
zbig@43ride.com
+31 615 621 640

Justyna John


redaktorka
tina@43ride.com

Anna Makuszewska


redaktorka / grafik
ania@43ride.com

Marek Chabros


redaktor
marek@43ride.com

Wojciech Zdebski


redaktor
wojtek@43ride.com

Adres do korespondencji:

Prosimy o kontakt ze Zbyszkiem lub Tomaszem

Znajdziesz nas również na:

43RIDE Facebook 43RIDE Instagram 43RIDE Twitter 43RIDE Youtube

Legitymacja prasowa

Nasi redaktorzy oraz współpracownicy posługują się poniższym wzorem legitymacji prasowej wystawionej przez nasz magazyn. Wszelkie pozostałe legitymacje utraciły swoją ważność. Z góry dziękujemy za umożliwienie pracy naszym redaktorom i współpracownikom podczas wszelkich imprez i zawodów.

legitymacja prasowa

legitymacja prasowa