Patronat medialny

43RIDE zawsze podąża z riderami już ponad 10 sezonów. W tym roku postanowiliśmy objąć patronatem medialnym kilkoro zawodników, którym z pewnością przyda się trochę szumu. W wielkim skrócie - liczymy na dobrą zabawę i jeszcze lepsze wyniki sportowe naszych nowych podopiecznych!

Artur Miśkiewicz

Trzykrotny Mistrz Polski DH w kategorii Masters I (2013, 2014 i 2016), vice-Mistrz Europy DH w kategorii Masters I w 2015 i 2016 roku, oraz trzykrotny zdobywca Pucharu Polski (2013-2015). Na polskiej scenie grawitacyjnej startuje nieprzerwanie od 1999 roku. Zawodnik, trener, pasjonat sportu. Poza kolarstwem mocno angażuje się w fitness oraz biegi i motocross. Na co dzień pracuje w klubie fitness, trenuje osoby, które mają problem z nadwagą (sam ją miał i to nie byle jaką - 100kg wagi oraz 103cm w obwodzie), oraz wzmacnianiem i poprawą dynamiki u sportowców, a także jest pracownikiem Urzędu Miasta Zgierza w Wydziale Sportu. W skrócie wykonuje dwie prace, które dają wiele radości i łączą przyjemne z pożytecznym.

Fanpage Artura: facebook.com/Artur-Miśkiewicz

HIGH FIVE Racing Team

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów zjazdowych w kraju, który od wielu lat startuje we wszystkich najważniejszych imprezach w Polsce. Formalnie swoją działalność jako klub sportowy rozpoczęli w 2012 roku. Znani i lubiani, podczas każdego dnia spędzonego na rowerze starają się zarażać swoją pasją do jazdy w górach każdego rowerzystę napotkanego na szlaku. Zawsze chętnie zbiją z Wami piątkę, pokażą swoje linie czy porozmawiają o nowinkach sprzętowych. W sezonie 2017 w ekipie HIGH FIVE Racing Team ścigać się będą bracia Tomasz i Marek Tlałka, człowiek którego wszędzie pełno - Marcin „Banan” Matuszny, zawodnik i utalentowany filmowiec Jakub Kocjan, oraz debiutujący, najmłodszy narybek Wojciech Bajor.

Fanpage zespołu: facebook.com/HighFiveRacingTeam

Krzysztof "Kriss" Kaczmarczyk

Szesnastolatek, który mimo swojego bardzo młodego wieku ma już za sobą wiele startów i sukcesów w zawodach DH. Odkąd skończył dziewięć lat brał udział we wszystkich edycjach Pucharu Skrzata zawsze plasując się na podium (w latach 2011-2012: I m-ce w klasyfikacji generalnej, w roku 2013: II m-ce w klasyfikacji generalnej). W sezonach 2014-2015 wygrywał klasyfikacje generalne JoyRide oraz Beskidia Downhill. W sezonie 2016 regularnie startował w Pucharze Polski zajmując 6 miejsce w klasyfikacji generalnej kategorii Junior i 5 miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii Junior. Jego największym sukcesem w sezonie 2016 było zajęcie 2-go miejsca w Mistrzostwach Europy w kategorii U17. Oprócz startów w DH śmiga na BMX’ie katując na ulicach nowe triki czy pompując na pumptracku. Można go spotkać również na trasach enduro, którymi uzupełnia swoje treningi. W tym roku kończy gimnazjum i... nie bardzo wie co dalej z sobą zrobić ;)

Fanpage Krzysztofa: facebook.com/Kriss.Kaczmarczyk.Downhill