W weekend 20 i 21 sierpnia na skateparku w Jastrzębiu Zdrój przy ulicy Turystycznej, odbędą się zawody rolkowe oraz rowerach BMX i MTB. Będzie to okazja do spotkania się miłośników sportów ekstremalnych i zaciętej rywalizacji.

Zawody Jastrzębie Go High skierowane są do amatorów i profesjonalistów w jeździe na rolkach oraz rowerach BMX i MTB. Organizatorzy przewidzieli rywalizację w efektownej formule Jam, polegającej na kilkuminutowych, równoczesnych przejazdach kilku zawodników, z których najlepszy awansuje do kolejnego etapu. Daje to możliwość rywalizacji twarzą w twarz i jest również bardzo widowiskowe dla obserwatorów. Dodatkowo zostanie rozegrany Best Trick, gdzie będzie można zobaczyć najbardziej spektakularne i zapierające dech w piersiach wyczyny zawodników. Zawody rolkowe będą kolejną okazją dla rolkarzy do zdobycia punktów w lidze Triada Polish Rolling League. 

Jastrzębie Go High to inicjatywa Urzędu Miasta Jastrzębie Zdrój, firmy Techramps oraz Stowarzyszenia kulturalno-sportowego Green. Dzięki tego typu zawodom, skatepark w Jastrzębiu Zdrój ma możliwość umocnienia swojej pozycji na mapie miejsc do uprawiania sportów ekstremalnych w Polsce.

Jastrzębie Go High to dwa dni solidnej jazdy w wykonaniu najlepszych polskich i nie tylko zawodników na rolkach i rowerach BMX i MTB.

 Zawodnicy walczyć będą o bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz żywą gotówkę – łączna pula nagród wyniesie 20 000 zł! Start imprezy o godzinie 11.00 . Finały około godziny 15.00 Planowane zakończenie – godzina 18.00.Więcej informacji na temat imprezy: www.silesiagohigh.pl