Marka ION istnieje od 2004 roku, ale do tej pory ta grupa zapaleńców zajmowała się tylko rzeczami do sportów wodnych. Ich unikalne połączenie wysokiej jakości z ciekawym wzornictwem zjednało sobie wielu fanów na całym świecie. Teraz ION wchodzi na nowy rynek jakim są rowery górskie. Jak sami twierdzą, MTB to ich druga miłość.

ion_web1

Na dobry początek przygody z rowerami odświeżono całą stronę www, która nabrała nowej jakości. Obecnie znajdziecie tam wszystkie produkty ION zarówno do szaleństw na wodzie jak i na górskich stokach.

ion_web2

Zapraszamy do odwiedzenia strony www ION – ION-products.com – oraz do polubienia ich fanpage’a – facebook.com/ion.bike

ion_web3

Jedną z ciekawszych propozycji w kolekcji rowerowej są rękawiczki. Możemy wybierać spośród trzech modeli – dwóch męskich i jednego damskiego.

ion_ledge
Rękawiczki męskie ION Ledge

Rękawiczki ION Ledge zaprojektowano z myślą o agresywnej jeździe w enduro i dh. Posiadają m.in. dodatkową wszywkę z neoprenu dla zwiększenia bezpieczeństwa oraz specjalnie projektowane okrągłe końcówki palców dla lepszego dopasowania rękawiczki do dłoni.

ion_path
Rękawiczki męskie ION Path

ION Path, podobnie jak damski model ION Wisp, są lekkimi rękawiczkami przeznaczonymi do XC/AM. Posiadają m.in. znakomitą wentylację i dodatkowe wstawki żelowe. Dodatkowo rękawiczki zostały wykonane z jednego kawałka materiału dla lepszego chwytu.

ion_wisp
Rękawiczki damskie ION Wisp

Produkty ION dostępne są także w Polsce, a listę sklepów, w których można zapoznać się z kolekcją znajdziecie na stronie ION-products.com