Kask Coyote to nowa propozycja marki Lazer. Otwarty kask enduro łączy w sobie stylowy wygląd oraz doskonałą wentylację. Mocno zabudowane boki oraz tył kasku jeszcze lepiej chronią głowę, a kontrastowy tył nie tylko stylowo wygląda, ale również zmniejsza zużycie kasku (jest bardziej odporny na np. zarysowania).

Kask Lazer Coyote i jego wspaniała kompozycja ze świeżą majową zielenią ;)

Kask Lazer Coyote

Skorupa posiada 21 otworów, co gwarantuje komfortowe użytkowanie nawet w upalne dni. Kask posiada długi daszek chroniący przed słońcem, deszczem, a także nisko wiszącymi gałęziami. Jego konstrukcja świetnie współgra z goglami.

Kontrastowy tył wygląda bardzo dobrze, a dodatkowo chroni tył kasku od zniszczeń.

Kask jest bardzo wygodny dzięki systemowi dopasowania Turnfit Plus, który zapewnia szybką regulację w pionie i poziomie 360 stopni. System ten można łączyć ze światłem tylnym LED, aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo użytkownika. Coyote jest też bardzo lekki i gotowy do wszelkich wyzwań: od jazdy po asfalcie bo górskie trasy.

Znalezienie ładnego kasku jest prawdziwym wyzwaniem. Poprzedni mój kask został już bardzo mocno zużyty i choćby ze względów bezpieczeństwa nadawał się do wymiany. Wielokrotne przymiarki różnych modeli doprowadzały mnie do przekonania, że chyba coś z moją głową jest nie tak (albo były niewygodne, albo wyglądałam w nich fa-tal-nie!). Lazer został miłością od pierwszego wejrzenia. Jest bardzo twarzowy, nie za szeroki (częsty problem przy kaskach enduro, przez co wygląda się w nich jak pieczarka) oraz bardzo wygodny, praktycznie niewyczuwalny na głowie!

– Ania Makuszewska, 43RIDE

Kask Lazer Coyote MIPS

Producent przewidział również bardziej zaawansowaną wersję, z systemem MIPS. Poza tym jest to ten sam produkt, który różni się tylko ceną i zwiększonym bezpieczeństwem.

Specyfikacja:

  • 21 otworów wentylacyjnych
  • Duży daszek
  • Zwiększona ochrona w tylnej części kasku
  • System regulacji rozmiaru Turnfit® Plus z możliwością wpięcia lampki LED
  • Skorupa wykonana w technologii in-mold
  • Rozmiary: S (52-56cm) / M (55-59cm) / L (58-61cm)
  • Waga: 327g (S)
  • Certyfikaty: CE-CPSC-AS
  • Cena: 299zł / 399zł MIPS
  • Sklep: shop.43ride.com

O marce Lazer

Marka Lazer założona została w 1919 roku w Belgii i od samego początku jest liderem innowacji, designu, bezpieczeństwa i technologii. Nasze produkty są efektem stuletniego doświadczenia i pasji. Wszystkie nasze produkty projektowane są w Belgii i dostępne są w ponad 50 krajach na całym świecie. Tworzymy je pamiętając o naszych korzeniach, sami ich używamy oraz budujemy z myślą i pasją do jazdy na rowerze.

Oficjalna strona:
lazersport.com
Dystrybucja:
bikegear.cc
Media:
facebook, instagram, twitter, youtube