Marka Leatt w swojej pierwszej, po światowej pandemii koronawirusa, wizycie na targach Eurobike we Frankfurcie, zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon 2023. W ostatnich latach oferta mocno się rozszerzyła i nigdy nie była bardziej kompletna niż teraz, a każdy produkt zaprojektowany został z myślą o jak największej ochronie rowerzysty.

W trakcie targów Eurobike marka Leatt po raz pierwszy zaprezentowała swoje nowości. Wszystko sprowadza się do podziału na konkretne segmenty:  

  • Gravity (Durable Performance Gear)
  • Enduro (High Performance Gear)
  • All MTN (Technical Riding Gear)
  • Trail  (Endurance Riding Gear)
  • Hydradri (Outdoor Performance Gear)

Przegląd kolekcji Leatt 2023

Kaski: nowe modele

Gorącą nowością jest kask 3.0 enduro, ale oficjalne info wciąż jest niedostępne, także musi Wam wystarczyć informacja, że jest na co czekać. Model 2.0 gravity to ewolucja bestsellera marki, czyli fullface’a 1.0 gravity. Jednak ten model jest wyposażony w najwyższej jakości wykończenie znane z wyższych modeli i z całą pewnością spełni potrzeby najbardziej wymagających rowerzystów.

Buty: nowa mieszanka gumy RideGrip Pro

W kolekcji 2023 znajdzie się aż 5 nowych modeli butów Leatt. Wszystkie z nich są efektem współpracy z klientami i riderami oraz wyposażone będą we wszystkie ważne technologie dostarczone przez Leatt Lab. Nowe buty będą posiadać specjalnie zaprojektowaną mieszankę gumy RideGrip Pro oraz WaffleGrip Pro, które w wersji Pro posiadają aż o 20% bardziej miękką gumę (w porównaniu do gumy RideGrip), aby zaoferować maksimum przyczepności na trasie.

Nowe buty do pedałów platformowych posiadają także nowy wzór podeszwy WaffleGrip Pro, która jest odwróconą wersją obecnego wzoru WaffleGrip. Dzięki temu pedały z krótszymi pinami lepiej będą wgryzać się podeszwę i tym samym zapewnią lepszą przyczepność.

Ubrania: Hydradri na złą pogodę

Ubrania z serii All Mountain doczekały się rozwinięcia w kierunku jazdy w złej pogodzie i teraz posiadają wiele innych zastosowań związanych z aktywnością na dworze. W kolekcji 2023 ta grupa została odseparowana od serii All MTN i występuje w kategorii Hydradi, na którą składają się kombinezony, kurtki i spodnie. Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby umożliwić rowerzyście komfortową jazdę w pogodzie, która zdecydowanie sprawia, że chcesz zostać w domu. Membrana Hydradri występuje w trzech wersjach:

  • Hydradri Max 30K/30K
  • Hydradri Evo 20K/20K
  • Hydradri 10K/10K

Każda z nich posiada unikalne właściwości odporności na wodę oraz wentylację, aby odpowiednio dopasować się do danej aktywności i warunków panujących na trasie.

Ubrania: nowa kolekcja ubrań dla pań

Pomimo faktu, że na targach Eurobike zaprezentowane zostały nowości marki na sezon 2023, to mała rewolucja nie ominęła również kolekcji dla pań. Pojawią się tu nowe jerseye i nie tylko, ale na szczegóły musimy jeszcze trochę poczekać do jesieni.

O marce Leatt

Leatt® oferuje produkty praktycznie do każdego sportu akcji. Ochraniacz karku Leatt-Brace® jest wielokrotnie nagradzanym produktem, a w połączeniu z kaskiem fullface oferuje świetne zabezpieczenie przed złamaniami odcinków szyjnych kręgosłupa. Został zaprojektowany dla użytkowników motorów, rowerów, pojazdów ATV, skuterów śnieżnych i wszelkich innych pojazdów wymagających kasku na głowie.

Oficjalna strona: leatt.com
Dystrybucja:
olekmotocykle.pl
Media:
facebook, instagram, youtube, twitter