Marka Leatt® z dumą prezentuję kolekcję MTB na nadchodzący sezon 2024. Oferta obejmuje nowe, ekscytujące kategori, zupełnie nowe kaski, linie odzieży i buty. Zgodnie z dziedzictwem Leatta, cechy charakterystyczne tej linii produktów zapewniają wygodę, ochronę, użyteczność, minimalizację globalnego wpływu i oczywiście niepodrabialną stylówkę.

YouTube player

Kompletnie nowa linia „Endurance” dla fanów XC i graveli

Od początku istnienia firmy Leatt ochrona sportowców ekstremalnych była sprawą najwyższej wagi. Wszystko zaczęło się od rewolucyjnego ochraniacza karku, a teraz ewoluowało do kompletnej linii produktów, które od przyszłego roku będą służyć także fanom cross country i graveli. W tym celu Leatt nawiązał współpracę z Gregorem Eggerem i Lukasem Baumem z Speed Company Racing (zwycięzcy Cape Epic 2022 i 2. miejsce w 2023 r.), aby opracować najlepsze w swojej klasie kaski i odzież. Produkty te oferują dobrze wyważoną mieszankę tkanin i mnóstwo funkcji, w tym wysokiej klasy wkładkę czy opcje cargo.

Dwa nowe modele kasków oferują legendarne funkcje bezpieczeństwa Leatt w nowych, smukłych sylwetkach. Obydwa modele, nazwane Endurance 3.0 i 4.0, posiadają konstrukcję Powerbridge zapewniającą większą wytrzymałość skorupy i rozkład obciążenia, a także technologię 360° Turbine, która pomaga zmniejszyć siły związane ze wstrząsem mózgu.

Kolejna generacja kasków do grawitacji: 6.0 Carbon

Nowy flagowy kask fullface firmy Leatt z certyfikatem DH oparty jest na sylwetce bardzo popularnego kasku 4.0 Gravity, ale zawiera kilka imponujących ulepszeń. Skorupa składa się z włókna węglowego M-Forge, co zapewnia najlepszy w swojej klasie stosunek wytrzymałości do masy. Wykorzystano tu dwa rodzaje pianki (EPS i EPO) do odpowiedniego rozproszenia energii podczas uderzenia, a także technologię 360° Turbine firmy Leatt, która pomaga zmniejszyć siły związane ze wstrząsem mózgu. Dodatkowo wewnętrzna wyściółka w stylu moto maksymalizuje komfort i dopasowanie, a ponadto można ją łatwo wyjąć w celu wyprania lub dopasowania. Tak, dostępna jest również „ukryta” całkowicie czarna wersja, a wszystkie kolory wykorzystują system zapinania pierścieniem Double-D.

Nowa kolekcja All Mountain

Nowa linia odzieży Leatt All-Mtn oferuje teraz więcej opcji użytkowych i cargo: koszulki z krótkim i długim rękawem mają ukryty pas biodrowy, który podtrzymuje trzy torby cargo o różnej wielkości z tyłu. Jest to w zasadzie ukryta, zintegrowana torba biodrowa, w której wszystkie niezbędne rzeczy, takie jak przekąski, telefon komórkowy czy narzędzia wielofunkcyjne, nie będą latać luźno. Lekko dopasowane spodnie i szorty umożliwiają noszenie zdejmowanej szczęki z kasku lub innych rzeczy.

Nowe buty płaskie i SPD

Nowej linii butów SPD przewodzi model 7.0 HydraDri Clip – nowa wersja SPD sprawdzonej płaskiej wersji Leatta na najgorszą pogodę. Kolejny nowy but, 5.0 ProClip, jest dostępny w dwóch wersjach: dobrze wentylowanej i wodoodpornej HydraDri. Buty Proflat 2.0 mają wiele znanych i lubianych funkcji i łączą w sobie super przyczepną podeszwę z mieszanki RideGrip Pro z cholewką wykorzystującą dzianinowy, rozciągliwy język i kołnierz, a także system sznurowania MOZ.

Gogle 4.0 X-Flow

Nowe gogle 4.0 X-Flow mają nigdy wcześniej nie widzianą konstrukcję: są otwarte na policzkach. To unikalne podejście pod względem funkcjonalności i komfortu stawia gogle 4.0 X-Flow gdzieś pomiędzy klasycznymi goglami, a sportowymi okularami przeciwsłonecznymi. Gwarantowana maksymalna wentylacja.

Pełną kolekcję 2024 możecie znaleźć na oficjalnej stronie: Leatt.com

O marce Leatt

Leatt® oferuje produkty praktycznie do każdego sportu akcji. Ochraniacz karku Leatt-Brace® jest wielokrotnie nagradzanym produktem, a w połączeniu z kaskiem fullface oferuje świetne zabezpieczenie przed złamaniami odcinków szyjnych kręgosłupa. Został zaprojektowany dla użytkowników motorów, rowerów, pojazdów ATV, skuterów śnieżnych i wszelkich innych pojazdów wymagających kasku na głowie.

Oficjalna strona: leatt.com
Dystrybucja:
olekmotocykle.pl
Media:
facebook, instagram, youtube, twitter