Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników dwukołowej ekstremy na pierwszą edycję Bike FLOOU Jam’u!

Jam, czy raczej luźne zawody w formie jamu, odbędą się dnia 18.04 na skateparku w Słomnikach – niewielkiej mieścinie oddalonej około 15km od centrum Krakowa. Posiada ona stacje PKP toteż z dotarciem od Krakowa nie ma najmniejszego problemu, a pociągi kursują co 10 minut. Zawody odbędą się na parku wyposażonym w : jump box, spine, dwa quotery, bank, piramidę oraz dwa grindboxy – jeden budowany na potrzeby jamu.

Ideą Jamu jest świetna zabawa w gronie najlepszych znajomych, całość doprawiona szczyptą rywalizacji w drodze po nagrody, których łączna pula, z całą pewnością pozytywnie was zaskoczy. Wygra oczywiście ten, którego Floou najbardziej wzruszy naszą „lożę szyderców”.

Oprawa muzyczna odpowiednio zmobilizuje zawodników, zmuszając ich do pokazania swoich najbardziej wyczesanych sztuczek, uwieńczanych raz po raz krzykami i piskami widowni (chodzi w tym przypadku raczej o jej piękniejszą część), jakich nie powstydziłaby się nawet ciocia Doda czy wujek Bill z Tokio Hotel. O to byście nie poumierali z pragnienia i wycieńczenia doglądać będzie oczywiście Red Bull, który na miejscu pojawi się ze swoimi magicznymi puchami, a kto wie może i jeszcze czymś…

Po zawodach impreza przenosi się do klubu ENSO przy ulicy Karmelickiej 52 w KrK, gdzie radosnymi impulsami głębokiego basssu przywita was ZEPPY ZEP , człowiek zajawka, człowiek niekomercyjny, chluba krakowskiej sceny didżejskiej, którego owoc twórczej pracy można usłyszeć także na oficjalnej stronie zawodów. Szczegóły dotyczące imprezy, a także transportu oraz noclegu podane są na stronie Jamu.

Bike FLOOU Jam

Wstępny plan Jamu:
09:00 – 13:00 – Zapisy
14:00 – 17:00 – JAM z konkurencjami
18:00 – 19:00 – Finały i zakończenie
20:00 – AfterParty oraz rozdanie nagród

Sponsorzy:
Dartmoor
Destroyer
Sport Serwis Tarnów
Urząd Miasta i Gminy Słomniki
Miejsko-gminne Centrum Kultury

*w programie przewidziany występ czyrliderek z bliskiego wschodu.