Chonabibe w Skarlando

Na tę noc czekał każdy w Skarżysku, komu dobra biba napędza krew w żyłach. Kolektyw specjalistów melanżu założony przez chłopaków z Al-Fatnujah poprowadzi Was przez noc pełną dancehallowej energii, hip hopowego tętna i wszystkiego co w balangowej muzyce najlepsze.Pamiętacie koncerty Al-Fatnujah na Skafundrze?

Za gramofonami Check All Selecta i Positivo a mikrofony rozpalać będą Jahdeck, Tallib, Fat Matthew oraz gościnnie Moka-T. 2toxic i Skafunder Bike Fest zapraszają i polecają, bo tego przegapić nie można!

skafunder_biba1

CHO NA BIBE!

Dodatkowo o 20:00 rozpocznie się pokaz filmów autorstwa Jegomościa Cooby, który prześwietlił wszystkie imprezy z tego sezonu swoim wyrafinowanym okiem. I na koniec bonus w postaci premiery Eurotripa – w którym uczestniczyła ekipa z całej polski.

Dla tych, którzy zazwyczaj wbijają na Jamy, mamy również informacje. Jeśli pogoda dopisze, zapraszamy na domowe jazdki na hali. Możecie kręcić ile wejdzie, a później balangować w semaforze. Jazda na własną odpowiedzialność, bez żadnych wpisowych itp. Nagłośnienie na halę również załatwimy więc nie będzie nudno. Rozpalimy beczki i poużywamy komandosów!!!

Legenda Imprezy:
20:00 – pokaz filmów SBF
21:30 – Chonabibe!
Linkownia:

Przejebitni organizerzy:

*pierwsze 3 osoby po wysłaniu maila na borek(małpa)skafunderbikefest.com wchodzą za free.