JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Kolejny „zażarty” contest szykuje się 16-17 maja w Miedzybrodziu Bialskim na górze Żar. W tym roku początek sezonu downhillowego w elicie przebiega pod dyktando Michała Śliwy, czy dobrą passę utrzyma na Żarze? Zobaczymy już za tydzień, w ostatnich latach to Jodko rządził na tej trasie. Zostajemy przy sprawdzonej zeszłorocznej koncepcji, trasa pozostanie praktycznie w tym samym układzie i linii jak w zeszłym roku. Prace nad jej kosmetyką rozpoczynają się od poniedziałku, natomiast trenować będzie można na niej od piątku.

Zresztą nie tylko w elicie będzie ostra walka na setne sekundy, biorąc pod uwagę frekwencję z inauguracji Pucharu Polski możemy spodziewać się wielkich emocji we wszystkich pozostałych kategoriach. Kategorie pozostają bez zmian, wszelkie informacje na temat warunków uczestnictwa w zawodach, harmonogramu i kwestii technicznych znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej imprezy www.freestyle.pl/downhill

Dla przypomnienia najważniejsze kwestie czasoprzestrzenne Diverse Downhill Contest Żar 2009:

Zawody są dwudniowe, zawodnicy z licencją PZKol muszą odbyć obowiązkowy trening na trasie w sobotę 16 maja. Kategorie Hobby sobotni obowiązkowy trening formalnie nie dotyczy, aczkolwiek sugerujemy, żeby z niego nie rezygnować i nie zapisywać się na ostatnią chwilę. Zapisy w niedzielę biuro zawodów przyjmuje tylko w godzinach od 7:00-9:00, w sobotę natomiast od godz 14:00 – 18:00

Na zawody najłatwiej i najkorzystniej zarejestrować się online:

Zawody są dwudniowe – wszyscy zawodnicy z licencją PZKol muszą wstawić się na obowiązkowy trening w sobotę czyli dzień przed zawodami. Wszystkie kategorie Hobby mogą lecz nie mają obowiązku treningu w sobotę. Co to oznacza w praktyce?  hobbyści mogą zapisać się na zawody w dniu zawodów, zawodnicy z licencją PZKol nie mogą tak uczynić.
Jak się zarejestrować na zawody:

1. Należy zapisać się on-line na stronie www.race-timing.pl zapisy przyjmowane są do dnia 13.05.2009

2. Wypełnić formularz zgłoszenia dostępny na stronie zawodów . Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć oświadczenie rodziców(opiekuna prawnego) wyrażające zgodę na uczestnictwo w zawodach dostępne na stronie zawodów

3. Dostarczyć wypełniony formularz do biura zawodów w dniu poprzedzającym zawody lub w dniu zawodów ( Zawonicy z licencją PZKOL zapisują się tylko i wyłącznie w przeddzień zawodów).

Pamiętaj zapisując się on-line, lub w przeddzień zawodów wpisowe wynosi 35 zł. Zapisując się w dniu zawodów wpisowe wynosi 45 zł !!!

Dlaczego zapisy on-line?

Zapisy taki pozwolą wyeliminować błędy w nazwiskach, klubach itp. powstałe w skutek zapisów podczas zawodów (formularze zgłoszeniowe często są mało czytelnie wypełniane przez zawodników), usprawnią działanie biura zawodów.
Szczegółowe informacje na www.freestyle.pl/downhill

Tytularnym sponsorem imprezy jest marka odzieżowa Diverse, skrzydeł zawodnikom dodaje Red Bull, a z branży DH wspiera nas Duncon.

Diverse Downhill Contest 2009 - Miedzybrodzie Bialskie