Diverse Downhill Contest – Wisła

Dla wszystkich, którzy jeszcze wahają się przed startem w nadchodzącej, trzeciej edycji imprezy Diverse Downhill Contest, która odbędzie się już w najbliższy weekend w Wiśle, przedstawiamy zdjęcia zmodyfikowanej trasy na górze Stożek. Trasa jest mocno rozjeżdżona, w newralgicznych miejscach usypano bandy, a najtrudniejszy fragment trasy, spędzający sen z oczu niejednemu zawodnikowi – słynny GAP, został zastąpiony ciekawym technicznym odcinkiem z niewielką skocznią. W trakcie budowy znajduje się również dodatkowa skocznia z lądowaniem na łące. Wszystko to po to aby jazda górze Stożek była przyjemnienjsza i dostępna nawet dla początkujących riderów. Zdjęcia trasy na freestyle.pl/downhill.

Dla przypomnienia najważniejsze kwestie czasoprzestrzenne Diverse Downhill Contest Stożek 2009:

Zawody są dwudniowe, zawodnicy z licencją PZKol muszą odbyć obowiązkowy trening na trasie w sobotę 18 lipca. Kategorie Hobby sobotni obowiązkowy trening formalnie nie dotyczy, aczkolwiek sugerujemy, żeby z niego nie rezygnować i nie zapisywać się na ostatnią chwilę. Zapisy w niedzielę biuro zawodów przyjmuje tylko w godzinach od 7:00-9:00, w sobotę natomiast od godz 14:00 – 18:00

Na zawody najłatwiej i najkorzystniej zarejestrować się online – jak to zrobić?

1.Należy zapisać się on-line na stronie race-timing.pl, zapisy przyjmowane są do czwartku 16.07.2009 do godz 24:00

2.Wypełnić formularz zgłoszenia dostępny na stronie zawodów . Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć oświadczenie rodziców (opiekuna prawnego) wyrażające zgodę na uczestnictwo w zawodach dostępne na stronie zawodów

3.Dostarczyć wypełniony formularz do biura zawodów w dniu poprzedzającym zawody lub w dniu zawodów (Zawodnicy z licencją PZKol. zapisują się tylko i wyłącznie w przeddzień zawodów)

Pamiętaj zapisując się on-line, lub w przeddzień zawodów wpisowe wynosi 35 zł. Zapisując się w dniu zawodów wpisowe wynosi 45 zł !!!

Dlaczego zapisy on-line?

Zapisy takie pozwolą wyeliminować błędy w nazwiskach, klubach itp. powstałe w skutek zapisów podczas zawodów (formularze zgłoszeniowe często są mało czytelnie wypełniane przez zawodników), usprawnią działanie biura zawodów.

Szczegółowe informacje na freestyle.pl/downhill

Tytularnym sponsorem imprezy jest marka odzieżowa Diverse, wsparcie energetyczne zapewnia Red Bull, a wsparcie techniczne Duncon i Dobre Sklepy Rowerowe. Do zobaczenia na Stożku!