Downstairs Ustroń 3

Pewnie wielu z was zastanawia się co dzieje się z imprezą city downhillową DOWNSTAIRS, otóż ma się dobrze, a nawet bardzo dobrze… Pragniemy was poinformować, że w tym sezonie trzecia edycja imprezy odbędzie się 25 lipca w Ustroniu. Lokalizacja pozostaje ta sama – schody na Zawodziu, trasa będzie lekko zmodernizowana i mocno uatrakcyjniona różnymi niespodziankami zarówno sportowymi jak i lifestyle’owymi. Wszystkiego dowiecie się z oficjalnej strony zawodów downstairs.pl w odpowiednim czasie, a na razie zarezerwujcie sobie już datę 25 lipca w waszym letnim planerze zadań priorytetowych.

W tym sezonie niestety musieliśmy zrezygnować z niewątpliwej atrakcji, pachnącej świeżą wędliną komunikacji, na rzecz specjalnego kursowego autobusu PKS z DJ’iem w środku – który ma na celu uprzyjemnienie podróży na specjalnej linii meta start.

Downstairs Ustroń 3

Dopełnieniem Downstairs 3 będzie Minireggae Fest – porcja muzyki energetycznej jako uwieńczenie mile spędzonej soboty i zabawa do białego rana na afterparty w góralsko reggae’wych klimatach. A w niedzielę będziecie mieli okazję zmierzyć się z lokalnymi wyjadaczami w turnieju Speed Paintball’a. Stay tuned…

Sponsorem Downstairs 3 jest Snickers oraz miasto Ustroń.

Downstairs Ustroń 3