Ferie zimowe 2010 w skateparku Garaż w Białymstoku!

W okresie ferii zimowych (woj. Mazowieckie) od 5 do 14 lutego 2010 r. DIG-NITTY organizuje dziesięciodniowe zimowisko. Wypad do słynnego skateparku „Garaż” w Białymstoku dla 16 osób bmx/mtb w wieku od 14 do 19 lat. Wyruszymy autokarem z Milanówka. Jedziemy do Białegostoku gdzie spędzimy 10 dni na naprawdę fajnej miejscówce. Codziennie rano pod hotelem, w którym będziemy mieszkać podstawiany będzie środek transportu, który przewiezie nas do parku. Po jeździe ten sam autobus zawiezie nas z powrotem do hotelu. Skatepark od godziny 10:00 do 14:00 wynajęty będą tylko i wyłącznie dla nas. Jeśli ktoś nie będzie miał dosyć może pojeździć również po godzinie 14 z pozostałymi użytkownikami parku.

Przewidziane będą konkursy z nagrodami, jazda z instruktorem w godzinach porannych i popołudniowych. Naszym instruktorem będzie Janek Pietruczuk i… to niespodzianka :)! To nie wszystko dodatkowo zabieramy ze sobą fotografa (Duksik) i kamerzystę. Po każdej jeździe wieczorem będziecie mogli zobaczyć i na chłodno ocenić swoje przejazdy w skateparku. Pod koniec wyjazdu wybierzemy zawodnika, który poczynił największe postępy. Szczęśliwiec wyróżniony zostanie nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez naszych sponsorów!

Miłą pamiątką będzie również fakt, że dla wszystkich uczestników zmontujemy film z całego wyjazdu, dodamy zdjęcia, wypalimy na DVD i wyślemy pocztą na wskazany adres! W cenę wyjazdu wliczone są 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolacja, przejazd w obydwie strony, wstęp do skateparku, film video oraz zdjęcia. Zimowisko to niepowtarzalna okazja do „popływania” w parku z osobami, z którymi nie mamy okazji spotkać się na co dzień. Trudno jest umówić się z 16 osobami na jazdę tym bardziej w okresie zimowym. Dlatego postanowiliśmy podjąć się organizacji kompleksowego wyjazdu. Dzięki temu nie musicie martwić się o nic poza szlifowaniem kolejnych trików w parku.

Koszt wyjazdu to zaledwie 750 PLN! Dla pierwszych 6 osób przewidzieliśmy upominki od firmy DIG-NITTY!

Zapisy przyjmowane są drogą mailową – mwek@nypelmtb.com

Zaliczkę w wysokości 200 PLN należy wpłacić najpóźniej do dnia 11.01.2010 r. na konto:

Michał Jasiński,

Fiderkiewicza 27,

05-822 Milanówek,

Inteligo 50 1020 5558 1111 1199 8270 0007

Pozostałą część (550zł) kwoty najpóźniej do dnia 18.01.2010 r. Osoby niepełnoletnie będą musiały wysłać pocztą zgodę rodzica, lub opiekuna prawnego na udział w zimowisku. Dodatkowo wszyscy uczestnicy muszą zapoznać się i zaakceptować regulamin wyjazdu. Po wpłaceniu zaliczki stosowny wzór pisma przesłany zostanie drogą mailową do osoby zainteresowanej. Dokument należy wydrukować, wypełnić dołączyć niezbędne załączniki i odesłać na adres:

DIG-NITTY,

Michał Jasiński,

Fiderkiewicza 27,

05-822 Milanówek.

Oświadczenia i regulaminy muszą dotrzeć do nas najpóźniej do dnia 25.01.2010 r. Lista zapisanych uczestników pojawi się na stronie http://www.sklep.dig-nitty.info. Będzie ona na bieżąco aktualizowane w miarę zapisywania się kolejnych osób. Ilość kolonistów jest ograniczona, dlatego śpieszcie się i powiadomcie znajomych, z którymi chcielibyście spędzić niepowtarzalny czas! Do zobaczenia w skateparku!

Ps. Jeśli macie pytania piszcie na mwek@nypelmtb.com, lub GG: 7972244
Oficjalna strona skateparku: garaz.org
Nypel

skp_garaz_1.jpg

skp_garaz_2