Jak to zwykle bywa w przypadku premier filmowych, jako pierwsi pokaz organizuje stowarzyszenie HCFR z Gdyni. Tym razem 19-go czerwca odbędzie się premiera najnowszego dzieła studia Radical Films, czyli Kranked 8: Revolve.

Nacz napisał: „Mamy przyjemność zaprosić was na polską premierę jednego z najbardziej oczekiwanych filmów rowerowych w tym sezonie, czyli Kranked 8 – Revolve. Pokaz odbędzie się w Gdyni w Klubie Filmowym w piątek 19 czerwca o godzinie 18:00. Cena biletu przy zakupie on-line do 18.06 będzie wynosić 25zł (po terminie i przed pokazem – 35zł).”

Kranked 8 - Revolve, pokaz filmowy

Ósma już część serii Kranked to hołd złożony rowerom górskim oraz ludziom, którzy doprowadzają siebie i te maszyny do granic możliwości. Materiał filmowy został zebrany przez ostatni sezon we Francji, Szwajcarii, Niemczech, Południowej Afryce, Włoszech, USA oraz w sercu grawitacyjnego mountainbikingu, czyli w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej. W filmie występuje światowa czołówka riderów specjalizujących się w dircie, slopestylu, downhillu oraz w szeroko pojętym freeridzie: Jamie Goldman, Lance McDermott, Sam Pilgram, Steve Romaniuk, James Doerfling, Rene Wildhaber, Garett Buehler, Mike Kinrade, Bobby McMullen, Sam Hill, Brendan Fairclough.

Sprawdźcie trailer Kranked 8 – Revolve:

Kranked – Revolve Teaser from http://coastalcrew.blogspot.com/ on Vimeo

Więcej info: hcfr.pl lub info-hcfr (at) o2.pl