Wiadomo, że nasze imprezy mają działanie lecznicze, niczym lewatywa zrobiona przez grubą Panią salową. Jak to stwierdził Ceglasty Łoju ‘jest wypas jest klimat, hopy są piękne’. Tym razem zapraszamy Was na Night Jam, czyli ostatnią imprezę rowerową w tym roku. Jeśli chcesz zasmakować wyluzowanej atmosfery, pobawić się przy dobrej muzyce i pokazać jakich sztuczek nauczyłeś się w tym roku, możesz to zrobić 22 sierpnia na hali SBF-u.

Jest to przedostatni weekend wakacji, więc wypadałoby się dobrze zabawić. Możecie napływać w piątek od godziny 18:00. Przygotujemy dla was camping niedaleko hali, za który nie będziecie musieli płacić. Będziemy się integrować na różnych poziomach, tak aby w sobotę Jam przebiegł czysto domowo- niczym niedzielny obiad z ukochanymi staruszkami.

A teraz, to na co ja zawsze czekam z utęsknieniem. After Pe. Tym razem same nowości:

Madmajk – http://www.myspace.com/mrmadmajk
KaCeZet – http://www.myspace.com/kacezet
Moka-T – http://www.myspace.com/mokatmc
Dj Ramone – http://www.myspace.com/djram1madcrew

Pamiętajcie, że nasze aftery to nie Top Trendy ani żaden Sopot. Staramy się wam pokazać to, czego nie można zobaczyć w zwykłej TV.

Od 20 w klubie muze nakręca Dj Ramone. Więc jeśli nie jesteś zwolennikiem rowerowych akrobacji, możesz grzać ławę w Semaforze. Rozkręcamy się dopiero o 22:30 rozdaniem nagród dla Rower Rangers i lecimy z pełnym afterem.

UWAGA!!! W strojach kąpielowych Borata wjazd za free, w tym jeden browar gratis!!!!

Night Jam jest formą nieoficjalną. Po prostu wpadasz poskakać na hali, w doborowym towarzystwie. Skaczesz i jeździsz na własną odpowiedzialność. Noclegi booking – borek i wolis – kontakt na www.skafunderbikefest.com

Wpisowe bikerów – 15PLNów
Rejestracja bikerów – www.skafunderbikefest.com
Plan jazdy podany na plakacie.

Yo!

Skafunder Night Jam