Kolejna, szósta edycja Wystawy „Rowery 2010”odbędzie się w wydłużonym do trzech dni terminie 26-28 lutego 2010 w warszawskiej hali EXPO XXI na zwiększonej do ok. 6000 m.kw. powierzchni.


W trakcie Wystawy zaprezentowane zostaną najnowsze kolekcje rowerów, akcesoriów największych i najważniejszych światowych i krajowych firm rowerowych (m.in. Merida, Trek, Cannondale, Kross, Arkus, Author, Gazelle, Herkules, Sparta, Specialized, Univega Wheeler, Kettler, Cube, Campagnolo, Colnago, Cateye, Marzocchi, Nokian, Rudy Project, Sigma, Shimano, Sintesi, SKS, Suntour, Truvativ i wiele innych). Liczba prezentowanych marek osiągnie poziom ok 170 pozycji.
Do organizacji i udziału w imprezie zaproszono wiele stowarzyszeń, organizacji i związków sportowych.
Jak co roku wielu wybitnych sportowców jak np. Czesław Lang, Cezary Zamana i wielu innych – autograf i wspólne zdjęcia, to duża atrakcja zwłaszcza dla tych młodszych fanów.
W trakcie imprezy przybliżone zostaną gościom mniej popularne dyscypliny sportu takie jak triathlon, bikejoring (rowerzysta+rower+pies), rowerowy bieg na orientację, dirt, downhill i inne.

wiecej szczegółowych informacji : http://www.targirowery.pl   

targirowerowe