Informujemy, iż zawody Diverse Downhill Contest na Żarze w Międzybrodziu Bialskim  odbędą się planowo czyli w dn. 29-30.05.2010r.. Padający od tygodni deszcz nie spowodował utrudnień w funkcjonowaniu kolei linowo-torowej na górze Żar, działa ona codziennie w godzinach 9:00-18:00. Jedynym utrudnieniem był brak możliwości wjechania na trasę koparką, co uniemożliwiło stworzenie nowych odcinków. W planach były 3 duże bandy, drugi rock garden oraz całkowicie nowy odcinek na końcu trasy. Suma sumarum wprowadziliśmy drobne kosmetyczne zmiany – uskoki, powiększone bandy w lesie, dwa nowe kilkunastometrowe odcinki, które zapewnią płynniejszą jazdę oraz całkowicie nowy początek trasy – od startu do istniejącego rock gardena(sekcji z kamieniami). Zdjęcia trasy dostępne będą na www.downhillcup.eu wieczorem 25 maja.

Zapisy online:

Do czwartku 27.05.2010 do godziny 24:00 trwają zapisy online na stronie www.downhillcup.eu  – zakładka zgłoszenia.
Pamiętaj zapisując się on-line, lub w przeddzień zawodów wpisowe wynosi 35 zł. Zapisując się w dniu zawodów wpisowe wynosi 45 zł !!!

Zapisy online pozwolą wyeliminować błędy w nazwiskach, klubach itp. powstałe w skutek zapisów podczas zawodów (formularze zgłoszeniowe często są mało czytelnie wypełniane przez zawodników), usprawnią działanie biura zawodów.

 

Tytularnym sponsorem imprezy jest marka odzieżowa Diverse, wsparcie energetyczne zapewnia Red Bull, a wsparcie techniczne Duncon oraz X-Box 360.