Druga edycja Enduro Trophy już w tą sobotę na Czarnej Górze 

Po dwóch miesiącach przerwy ekipa Enduro Trophy powraca z kolejną edycją swojej imprezy, która tym razem odbędzie się w miejscu doskonale znanym wszystkim polskim endurakom – na Masywie Śnieżnika. Impreza odbędzie się przy współpracy z Parkiem Rowerowym Czarna Góra, coraz popularniejszym w naszym kraju miejscem zabaw polskich fanów ekstremy

Na stronie www.endurotrophy.pl pojawiły się właśnie tracki GPS, które pozwolą Wam dokładniej przyjrzeć się zaplanowanej przez organizatorów trasie. Podążając nią odwiedzicie między innymi duży i Mały Śnieżnik, Żmijową Polanę, Przełęcz Śnieżnicką czy okolice Jaskini Niedźwiedziej. Imprezę zakończy Odcinek Specjalny będący połączeniem znanych wszystkim bywalcom Czarnej Góry tras – Kambodży i „Pucharówki”.

Druga edycja Enduro Trophy przynosi zmiany i nowości. Na Czarnej Górze zadebiutują: nowy elektroniczny system pomiaru czasu i nowy sponsor, firma Leader, polski dystrybutor marek Tomac, O’Neal i Polisport, który ufunduje nagrody dla zwycięzców. Po imprezie, w trakcie tradycyjnego afterparty, będzie można także obejrzeć produkty z oferty sponsorów imprezy, w szczególności rowery marek Titus, Ibis, Knolly i Tomac.

Już teraz zapraszamy do Czarnej Góry na drugą edycję Enduro Trophy oraz na stronę organizatora, na której poznacie szczegóły tej ciekawej imprezy.