Trwają zapisy do kolejnej, trzeciej już, edycji Podziemnych Zawodów Rowerowych Solny Downhill 2010, która odbędzie się 9-11 kwietnia, tradycyjnie w Kopalni Soli w Bochni. Każdy kto chciałby wziąć w nich udział powinien jak najszybciej wypełnić formularz rejestracyjny. Na Wasze zgłoszenia Organizatorzy czekają do 10 marca, do godz. 12:00 czasu środkowoeuropejskiego!

Trasa zawodów biegnie dwoma poziomami XIII – wiecznej kopalni soli (212 i 250 metrów pod ziemią), a łączy je 142 metrowa pochylnia, o 38 metrowej różnicy poziomów. Na liczącej 800 metrów trasie zawodnicy walczyć będą w 4 kategoriach: Kobiety, Pro, Hobby full, Hobby hardtail.

Opłata startowa, płatna po zakwalifikowaniu się zawodnika do udziału w zawodach, wynosi 220 zł. Każdy zawodnik ma prawo zabrania osoby towarzyszącej, której dane należy podać przy rejestracji. Jej uczestnictwo jest dodatkowo płatne i wynosi 120 zł.

Organizatorzy gwarantują nagrody rzeczowe za zajęcie I, II i III miejsca w każdej z czterech kategorii, a także upominki dla wszystkich uczestników. W pakietach startowych znajdą się między innymi, podobnie jak w zeszłym roku, wysokiej jakości bawełniane koszulki – dumnie noszone przez zawodników. Tegoroczny, równie odjechany projekt, jest jak na razie pilnie strzeżony przez Organizatorów :)

Prócz samych zawodów będą miały miejsce pokazy filmów nadsyłanych przez polskich Bilerów (szczegóły na stronie).

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie na solnydownhill.pl, a o samym miejscu zawodów można przeczytać na stronie kopalniasoli.pl.

Wszelkie pytania do Organizatora należy kierować pod adres: info@solnydownhill.pl