JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Piątego dnia Bóg stworzył istoty latające i od razu zrozumiał, że to było dobre – dobre posunięcie. Człowiek pozazdrościł Bogu i stworzył maszyny latające – czy to dobre posunięcie, żeby istoty myślące pokonywały grawitację bez skrzydeł? O tym będziecie mogli przekonać się na własne oczy 23 lipca jak co roku w Ustroniu – na piątej edycji imprezy Downstairs, na którą serdecznie zapraszamy downhillowców, 4cross’owców i wszystkich fanów miejskich downtown’ów. Downstairs ewoluuje i w tym roku znów zaskoczy was swoją innowacyjnością.

Nowa lokalizacja, nowa trasa, nowy sposób klasyfikowania wyników, Downstairs 5 rodzi się na nowo z nowymi pomysłami – to będzie czysta walka w ulicznym stylu.

Jedna kategoria dla wszystkich riderów, w której wyłoniony zostanie najlepszy hardtail’owiec najlepszy zawodnik startujący na full’u oraz najszybsza kobieta. Dzielimy was ze względu na maszyny, nie na umiejętności, nikt nie usłyszy hasła: „wynoś się do elity bo jesteś za dobry”.

Dla pierwszych trzech zawodników kategorii full i hardtail przewidujemy nagrody pieniężne kolejno 500, 300 i 200zł oraz dyplomy dla pierwszych sześciu zawodników. Za wynik zawodów przewidujemy bonus w wysokości 500zł!!! Łatwo się domyślić, że kobieta, która wygra ze wszystkimi na hardtail’u zgarnie kilka nagród łącznie.  Oprócz tego do wygrania będą także nagrody rzeczowe od sponsorów, nie zapomnimy też o najlepszym juniorze.

O  szczegółach dotyczących nowej trasy, nagród i regulaminu zawiadomimy Was niebawem na oficjalnej stronie imprezy www.downstairs.pl oraz na portalach naszych patronów medialnych.