JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Niewielki teren, mnóstwo szczytów i przełęczy. Czterdziestokilometrowa trasa o profilu niczym ostrze piły. Wąskie ścieżki, ciasne agrafki, pełna prędkość na zjazdach i mozolne podjeżdżanie po drogach wysypanych kamieniami. To wszystko atrakcje zawodów Enduro Trophy. Podejmiesz wyzwanie?

Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca 2011 odbędzie się druga tegoroczna edycja Enduro Trophy, zawodów, w których czas liczony jest tylko na odcinkach specjalnych. Tym razem areną zmagań będzie zachodnia część Beskidu Małego. Małego, ale emocjonującego. To niewielkie pasemko gór przyklejone niemalże do Bielska-Białej obfituje w stromizny generujące trudności, jakich nie spodziewasz się w tym niepozornym z nazwy Beskidzie. Trasę zaprojektowali ludzie, którzy w tej części Karpat znają każdy kamień. Dzięki temu możesz być pewien, że nie przegapisz najlepszych ścieżek w okolicy, a podjazdy są zaplanowane tak, byś nie musiał zbyt często schodzić z roweru. Dania serwowane w postaci poszczególnych odcinków specjalnych są wprost wyśmienite, a deser w postaci after party w schronisku na Magurce Wilkowickiej zadowoli największych malkontentów.

Start i meta zawodów będą położone na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilkowicach, przy ulicy Szkolnej 8a. Na posiłek dla startujących, oraz pozostałą część imprezy zapraszamy do schroniska na Magurce Wilkowickiej.

Rejestracja, regulamin, szczegóły dojazdu i inne niezbędne informacje znajdują się na stronie organizatora – horizonfive.com – zapraszamy!

ET Bielsko-Biała w pigułce:
– trasa 40 km, 2 tys. metrów przewyższenia
– 5 odcinków specjalnych (3 zjazdowe, 1 podjazdowy, 1 interwałowy)
– czas liczony tylko na odcinkach specjalnych
– przyznawane tytuły – Mistrz Enduro, Mistrz Zjazdów, Mistrz Podjazdów