Z pozoru najprostsza, jednak wszyscy wiemy jak mylne są pozory. Solidna dawka kamieni, korzeni, stromizn i błota, doprawiona widokami na mocno ucywilizowane, ale wciąż piękne góry – Beskid Śląski w pigułce.

Już 20 sierpnia 2011 zapraszamy do malowniczo położonej Brennej, na kolejną – czwartą już w tym sezonie imprezę spod szyldu Enduro Trophy. Edycja ta słynie z dobrej pogody, rewelacyjnej frekwencji i najlepszych imprez na zakończenie wyścigu. Dodatkowo, organizatorzy za każdym razem wyciskają z terenu wszystko co najciekawsze. Nie inaczej będzie w tym roku – godziny spędzone nad mapą i na siodełku roweru znów pozwolą uczestnikom poczuć element eksploracji nowych terenów. Beskid Śląski to obecnie chyba jedno z najszybciej zmieniających się pasm górskich w Polsce i mimo, że niemal wszędzie widać tu efekty działań człowieka, nadal nie brakuje morderczych podjazdów, szalonych oraz technicznych zjazdów, a przygotowany specjalnie dla Enduro Trophy odcinek „Kolumbii Beskidzkiej” pozwoli poczuć się jak w najdzikszych zakątkach Whistler. Tego nie możecie przegapić.

Baza zawodów będzie znajdować się jak co roku, w hotelu Kotarz w centrum Brennej, odprawa, start, oraz dekoracja zwycięzców odbędzie się w położonym nieopodal amfiteatrze. Najbliższa okolica dysponuje ogromną ilością miejsc noclegowych, ze znalezieniem miejsc nie powinno być najmniejszych problemów. Rejestracja oraz wszystkie informacje dotyczące wyścigu znajdują się na stronie organizatora – http://www.horizonfive.com.

Zapraszamy do Brennej!