REKLAMA

 To tu w Świeradowie wszystko się zaczęło, to tu ma swoje korzenie emtb.pl oraz zawody enduro w Polsce!

Trasa układana przez lokalesa, który zna tutaj każdy zjazd, każdy zakręt czy podjazd, każdy kamień, każdą jaszczurkę, lokalesa, który za punkt honoru i ambicji obrał sobie ułożenie trasy idealnej! Spędzał więc w tych górach całe dnie a plotki głoszą, że czasem zarywał i noce…  ;)

Czeka Was więc wyzwanie godne najbardziej zuchwałych, misja niemal „Impossible” ale my wiemy, że to właśnie Was najbardziej kręci.

Świeradowskie Tropy – to oprócz znanej już ze Stronia i Mieroszowa  formuły imprezy na orientacje, próba połączenia jej z przejechaniem najlepszych odcinków i tras w Górach Izerskich. Dostajesz mapę, zdobywasz punkty kontrolne, trasę układasz sobie sam ale oprócz tego możesz przejechać najbardziej hardcorowe odcinki, które zaznaczone są na mapie. Startujemy w sobotę 10 września ze Świeradowa, meta pierwszego etapu znajduję się w Chatce Górzystów gdzie czekać na was będą Wasze bagaże. Tam także posmakujesz naprawdę dobrej kuchni i wypijesz złocisty napój w doborowym towarzystwie. Na drugi dzień nasze schronisko staje się punktem startu drugiego etapu. Całe zawody kończymy w Świeradowie gdzie odbędzie się dekoracja wygranych. Na mecie czekać na Was będzie duża porcja smacznego jadła. W ramach wpisowego Dostajecie całe zabezpieczenie logistyczne; nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie i start w zawodach ale nie tylko bo gwarantujemy niezapomnianą przyjacielską i luźną atmosferę.  Każdy, kto podejmie wyzwanie i dojedzie do mety będzie mógł się czuć wygranym. Gdyż to jest właśnie sednem Tropów – podjąć wyzwanie, stanąć na starcie i dotrzeć do mety. Przybyłeś! Przejechałeś! Zwyciężyłeś! Dla najlepszych zawodników gwarantujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez F100, totalbikes, beastiebikes, im-motion, Frace . Szczegółowe informacje i zapisy na www.endurowyrypa.pl

Szukacie wyzwania godnego ENDURO!? Rozpędzeni mijającym sezonem pragniecie tak pędzić na fali i nigdy się nie zatrzymywać? Lub też może marzycie by zakończyć ten sezon czymś wyjątkowym. Potężną dawką adrenaliny, wysiłku i eksplozji emocji!? Dawką wrażeń, która pozwoli przetrwać zimę kiedy to przy grzańcu z  Ekipą będziecie rozprawiać i marzyć o kolejnym sezonie!?

To na pewno tędy, to na pewno tu! To na pewno Świeradów 10-11 września w mocnym dwudniowym enduro wydaniu!

 

www.endurowyrypa.pl

http://emtb.pl/forumo/thread-6284.html