JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

28-go stycznia w austriackim Leogangu odbędą się pierwsze znaczące światowe. Na torze zbudowanym ze śniegu i zaprojektowanym przez Granta „Chopper” Fielder’a zmierzą się tacy zawodnicy jak:

– Thomas Genon
– Graham Agassiz
– Jan Toth
– Tomas Zejda
– Andreu Lacondeguy
– Pierre Edouard Ferry
– Yannick Granieri
– Antoine Bizet
– Simon Kirchmann
– Urs Reinosch
– Felix Rosendahl
– Olav Fjaere
– Szymon Godziek
– Martin Soderstrom
– Lance McDermott
– Grant Fielder
– Jamie Goldman
– Sam Pilgrim
– Sam Reynolds

Chopper podczas budowy tory po raz kolejny przeszedł samego siebie: „W tym roku postanowiłem zrobić wszystkiego więcej, więcej step-upów i step-downów, więcej hop, więcej przeszkód, co w efekcie powinno dać wiele różnych opcji przejazdu. Trasa jest bardziej techniczna w stosunku do zeszłorocznej.”

W tym roku trasa rozpocznie się od startu w igloo, po którym będzie ogromny fruit bowl. Następnie są dwa różnych rozmiarów gapy, a po pokonaniu ich pokonaniu jest stromy transfer. Później ogromny step-up step-down, a na sam koniec przeogromna hopa.

Kwalifikacje rozpoczną się w piątkowe popołudnie o 16.30. Od 18 rozpocznie się impreza, a o godzinie 20 odbędzie się premiera filmu „Devils’s Way”. O 20.30 rozpoczną się finały, a after party kończące imprezę planowane jest na 22.

Na stronie watch26.tv planowane jest wyświetlenie najciekawszych akcji z imprezy tak szybko jak tylko się da po zakończeniu zawodów. Monster Energy White Style wspierany jest przez takie marki jak Monster Energy drink, Kona, CamelBak, POC, ispo, Bikepark Leogang, One Big Park i Saalfelden Leogang.