5 czerwca 2011 roku w czarnej Górze odbyły się 2 zawody z cyklu Pucharu Polski DH. Tym razem pogoda dopisała: piękne słońce i upał. Jedynie w sobotę po południu postraszyło deszczem. W niedzielę ziemia była wilgotna, ale na szczęście błota nie uświadczyliśmy. Trasa została przegotowana mistrzowsko: pojawiły się drobne zmiany względem trasy z zeszłego roku, to znaczy belki podtrzymujące kamienie na ściance czy kładki w Andorze. Mimo udogodnień trasa wcale nie była łatwiejsza. I za to cenimy Czarna Górę!

Justyna w eliminacjach i finale deptała Ani Sojce po piętach zaliczając bardzo dobre przejazdy. W efekcie stanęła na drugim stopniu podium tym samym umacniając swoją pozycję w klasyfikacji generalnej (2).

W Elicie eliminacje były pechowe dla czołówki, częste były defekty sprzętu i upadki. Jednak nie dla Olka, który po swoim pierwszym przejeździe mierzonym był 6. W finale zaliczając jeszcze szybszy przejazd zajął ósmą lokatę. Dało mu to awans na 7 miejsce klasyfikacji generalnej.

Piotrkowi trasa na Czarnej płatała figle. Zawody zakończył na 14- tym miejscu awansując w generalce na 9 pozycję wśród mastersów.