DIRT CITY RIDE WAŁBRZYCH 2 czerwca 2012, Galeria Victoria

DIRT CITY RIDE WAŁBRZYCH 2 czerwca 2012, Galeria Victoria

DIRT TOWN zmienia się w nowy projekt pod nazwą DIRT CITY RIDE. Po sukcesie organizacyjnym imprez z cyklu DIRT TOWN CUP 2011, idziemy za ciosem i zaczynamy 2 czerwca od imprezy w Wałbrzychu.
Agencja Eventowa REAL EVENT we współpracy ze znanym wszystkim zawodnikiem Red Bulla Szymonem „Szamanem” Godźkiem, rozpoczyna nowy projekt pod nazwą DIRT CITY RIDE.Na parkingu przed Galerią Victoria w Wałbrzychu pojawi się mega tor dirtowy.Tym razem przy użyciu stalowej konstrukcji oraz 300 ton ziemi powstanie setup składający się z dropa i dwóch mega hop.

Najlepsi rajderzy trenowali całą zimę, a teraz, po raz drugi w Wałbrzychu zaprezentują swoje nowe triki.

Plan zawodów:
12.00 – START
12.00 – 15.00 – sesja treningowa
14.00 – FLY BAG BEST TRICK
15.00 – eliminacje
16.30 – pump track contest
18.00 – finał

Podobnie jak w zeszłym roku nie zabraknie dodatkowych atrakcji.
Nowością będzie poducha pneumatyczna Fly Bag – 10x12m. Dzięki ekipie Fly Bag będzie można bezpiecznie potrenować nowe sztuczki (więcej info – www.flybag.pl).

Dla wszystkich chętnych, lubiących rytmicznie wyginać śmiało ciało, będzie dostępny nowy, duży i stabilny mega pumptrack. Dla tych, co nie wiedzą o co cho – pump track to tor, po którym można jeździć bez kręcenia korbami. Zasada jest bardzo prosta – „pompujesz” i jedziesz. Długość drewnianego toru to aż 36 m!

A na deser w wolnej chwili będzie można rzucić okiem na wystawę zdjęć z DIRT TOWN CUP 2011. Muzycznie, będzie jak zwykle – fantastycznie DJ Tom Tom. Przy mikrofonie oczywiście MC Stickyman czyli „Kleju i jego nowonakłute wzorki na ciele” – i tu się okaże kto ma najlepsze tatuaże.

Patronat nad imprezą objęły już: freestyle.pl, 43ride.com, joy-ride.pl, dh-zone.com, ale współpracujących mediów będzie więcej.

Tak było w zeszłym roku: . Tym razem będzie jeszcze lepiej.

Więcej szczegółów już niebawem.

Chcesz być na bieżąco? Kliknij „Lubię to” -> facebook.com/DirtCityRide

Organizator: Agencja Eventowa REAL EVENT – www.realevent.pl
kontakt: dirtcityride@realevent.pl