JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

 Szykujcie się na solidny sezon ENDURO w 2012!

Wraz z nowym sezonem nadchodzą zmiany, ale nie musicie się ich obawiać! Dobrze znane EMTB Tropy zachowa swój dziki charakter, a miejscówki przygotuje wybierając dla Was samą śmietankę znaną z zeszłorocznych zawodów- będzie gdzie się zgubić! EMTB zawiązuje sojusz z dywizjami Joy Ride i startuje z nową, w naszym kraju, formułą zawodów Enduro. Co zaowocuje w tym roku paroma wspólnymi dla EMTB.pl i Joy Ride całoweekendowymi imprezami.

W tym roku EMTB postanowiło wyjść na przeciw oczekiwaniom bikerów, żądnych równej walki rowerów Enduro, DH i FR. „EMTB Enduro” rozgrywane będą w formule Super-Enduro, opartej na samych odcinkach zjazdowych.

Charakter imprez dostosowany do światowych standardów Enduro, znanych z zagranicznych cykli, takich jak „Superenduro PRO5” czy „Vibram Enduro of Nations”. Trasy będą obfitowały w nasiąknięte adrenaliną zjazdy, ale żeby było sprawiedliwie „ciężkozbrojnych” przystopuje również kilka podjazdów i trawersów- zwycięży najbardziej wszechstronny rider :) Sekcje techniczne będą przeplatały się z pełnymi magicznego Flow line`ami, słowem- BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Kalendarz EMTB Enduro oraz EMTB Tropy na sezon 2012 1.

21.04.2012 Myślenice – EMTB Enduro razem z Sony Vaio Joy Ride Extreme Series

2. 08.06.2012 Kluszkowce – EMTB Enduro na Joy Ride Bike Festival

3. 18.08.2012 Świeradów-Zdrój – EMTB Tropy

4. 30.09.2012 Zakopane – EMTB Enduro razem z Sony Vaio Joy Ride Extreme Series

Znajdziecie EMTB także na FaceBook: http://www.facebook.com/pages/EMTBpl-Enduro-Mountain-Biking/134334769956054?ref=ts