Już w najbliższą sobotę, 15 września 2012 odbędzie się ostatnia w tym sezonie impreza spod szyldu Enduro Trophy. Tym razem gościć nas będzie żelazny punkt serii ET, czyli położona w sercu Beskidu Śląskiego, malownicza Brenna.

Trasę jak zwykle stanowić będzie pięć odcinków specjalnych – podjazd, interwał i trzy zjazdy. Nie zabraknie żadnego z elementów, dzięki którym na edycji w Brennej zawsze stawia się tylu startujących – wąskich ścieżek, korzenistych zjazdów, stromych ścianek, podjazdów wyciskających ostatnie krople potu i słynnego już „gruboziarnistego szutru”, który tnie opony i dętki od pierwszej edycji w Brennej, w 2009 roku. Na koniec nie zabraknie też afterparty, a ponieważ to już ostatnia edycja w tym sezonie impreza zapowiada się naprawdę konkretnie.

Podczas dekoracji zwycięzców, zostanie przyznana nagroda specjalna – spośród zawodników startujących w co najmniej czterech edycjach (w przypadku startów we wszystkich pięciu edycjach brane będą pod uwagę 4 najlepsze starty) zostanie wyłoniony Mistrz Enduro 2012. Dodatkowo, wśród wszystkich uczestników startujących w co najmniej czterech edycjach rozlosujemy nagrodę specjalną – ramę Commencal Meta AM, ufundowaną przez polskiego dystrybutora marki Commencal – firmę Horizon Bikes z Bielska-Białej.

Nie może was tam zabraknąć. Zapraszamy!

Rejestracja:
http://endurotrophy.pl/rejestracja/

Regulamin zawodów:
http://endurotrophy.pl/regulamin/

Kontakt w sprawie noclegów:
agnieszka@horizonfive.com