Otwarcie sezonu rowerowego w Kasinie Wielkiej!(Video)

Zapraszamy do Kasiny Wielkiej na legendarną już górę Śnieżnica, która w 2008 roku gościła zawodników startujących w edycji Pucharu Polski !

6 maja odbędzie się otwarcie sezonu rowerowego na Śnieżnicy i z tego miejsca zapraszamy wszystkich !!!!

Karnet całodzienny dla rowerzystów tylko 25 zł !! Kolej czynna w godzinach 11-18.

Dla osób, które nie jeździły nigdy wcześniej na tej górze dam kilka informacji odnośnie wyciągu ; jest to standardowe 4-osobowe krzesło, które pokonuje 300 metrową różnicę poziomu w około 8 minut. Prace jakie zostały podjęte, zmieniły to miejsce nie do poznania, powstały 2 trasy zjazdowe o bardzo zróżnicowanym stopniu trudności, docelowo ma jeszcze powstać trzecia, czysty, niczym nieskalany, wyciągnięty rodem z kanadyjskiego Whistler – A Line, który w całości już jest zaprojektowany i wytyczony na mapach i tylko czeka na realizację!!

Wszystko zależy od tego czy góra się Wam spodoba i będziecie się raczyć naszą gościnnością.

Postanowiliśmy nagrać helmet cam, prezentujący przejazd po jednej z tras, dający namiastkę tego co się dzieje na Śnieżnicy. Wszystkimi trasami zajęła się częściowo okrojona ekipa brzeskiego BSR-u. Prezentowana trasa na filmiku to uzupełnienie starej Pucharówki, jednak jak niektórzy wiedzą stok narciarski pod wyciągiem był poszerzany i większa połowa starej trasy po prostu zniknęła. Uatrakcyjniliśmy starą trasę różnymi ciekawymi elementami np. łatwo daje się zauważyć ogromny drewniany stolik (16m), cała masa muld i dodatkowych hop, dających mega frajdę z jazdy.

Dla lubiących większą dawkę adrenaliny przygotowaliśmy niespodzianki na drugiej trudniejszej trasie zjazdowej.

Przyjeżdżajcie 6 maja i przekonajcie się na własnej skórze! Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

Czy trasa na filmiku daje flow bujając się po wąwozikach ?

Oceńcie sami.

Zaprasza BSR FLOWRIDERS !