REKLAMA

Zawody w Rybniku to stały punkt na four crossowej mapie Polski, to też i w tym roku nie mogło ich zabraknąć. Na Polish 4X Open Rybnik spotkamy się już w niedzielę 10-go czerwca na torze Wiśniowiec przy ulicy gliwickiej. Trasa posiada zmodyfikowaną końcówkę, na której jedna z dwóch wielkich hop została zastąpiona rytmicznymi uskokami, a druga została przysypana tak, aby każdy mógł ją bezpiecznie przefrunąć. Tym samym liczymy na wyrównaną walkę od startu do mety!

Do Rybnika po kilku latach przerwy powracają również dirty. Hopy na Dirt Jam zostaną świeżo przygotowane na zawody i dzięki nim obok zmagań four crossowców będziemy mogli podziwiać konkurs i pokazy trików prezentowanych przez chłopaków na mtb i bmxach. Dla najlepszych oczywiście nagrody!

Dodatkowo fani piłki nożnej po zawodach mogą odwiedzić miejski stadion, który znajduje się naprzeciw toru i zobaczyć tam mecz Hiszpania-Włochy w specjalnej strefie kibica. Natomiast tych, którzy piłki nożnej nie lubią zapraszamy na rybnicki rynek by miło spędzić czas w jednym z wielu ogródków i pubów.

PAMIĘTAJCIE – Niedziela, 10 czerwiec, park Wiśniowiec. Do zobaczenia!

Sponsorzy:

Sponsor główny: Airbike

Sponsorzy: MaxxOponyRowerowe, Stigma, Weeze, sklep rowerowy PM Bike, Lorenz Snack, Intruz Skateshop, Studio tatuażu Prykas, Zeit,

Program:

Dirt Jam: 11:00 – 16:00

Treningi zapisy 4X: 9:00 – 11:30

Eliminacje 4X: 12:00 – 13:30

Finały 4X: 14:30 – 15:30

Wpisowe:

FourCross – 15zł

Dirt – free

Dokumenty:

Regulamin:

http://4xopen.pl/docs2012/p4xo-rybnik-regulamin.pdf

Zgoda rodzica:

http://4xopen.pl/docs2012/p4xo-rybnik-zgoda-rodzica.pdf

Plakat:

Tak było rok temu:

Zobacz także:

Położenie toru:

Mapka:
http://tnij.org/4xwisniowiec

Tor znajduje się w Parku Wiśniowiec Przy ulicy Gliwickiej. Naprzeciw stadionu i za Carrefourem. Jadąc autostradą A4 skręcamy na zjeździe Rybnik/Gliwice i dalej już prosta droga na tor.

Można również skręcić na Węźle Sośnica na A1 i potem zjechać na zjeździe Bełk/Rybnik.

Noclegi:

Hotel rondo:
http://www.eholiday.pl/noclegi-zp3952.html#xrooms – 55zł za jedna osobę, 85zł za dwie lub 120zł za trzy,

ABI Noclegi:
http://www.informacjanoclegowa.pl/miasto/2_Rybnik.html – 30zł za jedna osobę, a jeśli jest więcej osób to można się dogadać,

Ośrodek żeglarski Kotwicahttp://www.koga-kotwica.rcez.pl/index.php?p=osrodek&poz=3, tutaj można wynająć domek nad wodą, cena zależna od domku:

Hotel Arena (naprzeciw toru – z widokiem na ostatnią prostą) – http://www.hotel-olimpia.pl/arena.php, drogo, ale najbliżej toru,

Można spróbować też w akademiku:
www.jedynaczek.ds.polsl.pl

www: http://4xopen.pl

fanpage: http://facebook.com/4xopen