Już w najbliższy weekend odbędzie się trzecia runda Pucharu Skrzata.  Tym razem w Wiśle, na terenie Ośrodka Narciarskiego Stożek.

Jako że Puchar Skrzata w niedzielę ( 26 sierpnia), na treningi mamy całą sobotę.

Podobnie jak w zeszłym roku, Skrzaty będą miały do wyboru przejazd drogą stokową, która jest najłatwiejsza, ale zarazem najdłuższa, albo premiującym zuchwałych, bo krótszym, tzw. B-line, który w połowie stoku przechodzi w trasę Joy Ride, znaną z ubiegłorocznych zawodów. Kto natomiast po przejechaniu B-line zmieni zdanie i będzie chciał skorzystać ze stokówki, będzie miał taką sposobność po strawersowaniu stoku. Tak więc skrzatom pozostawiamy trzy opcje do wyboru, stosownie do ich umiejętności i strategii, przy czym wszystkie one łączą się na dole, przed bandami funparku, na których każdy skrzat będzie mógł się polansować przed publiką jazdą piecem.

Wpisowe wynosi 50 zł. i może zostać uiszczone tuż przed zawodami albo przelewem na rachunek podany w regulaminie, dostępnym na www.frowerpower.com . Także już teraz, poprzez strone frowerpower można się zarejestrować, do czego gorąco zachęcamy, gdyż znacząco to ułatwi i przyspieszy przygotowanie list startowych.

Nie zdziwcie się zapytaniem w formularzu rejestracyjnym o rozmiar koszulki, jako że w tym roku nagrodą za udział w każdej rundzie Pucharu Skrzata jest t-shirt z okolicznościowym nadrukiem, który podczas trzeciej rundy nawiązuje do atmosfery obozu, organizowanego przez TOTALBIKES na Stożku w tygodniu poprzedzającym Puchar (w związku z tym wzorem z ubiegłego roku stworzymy odrębną kategorię dla uczestników obozu, którzy przekroczyli już wiek skrzaci).

Ponadto dla TOP 3 każdej kategorii sklep internetowy mtb33.pl ufundował bony towarowe po 100 zł., 60 zł. i 40 zł., zaś wśród wszystkich uczestników rozlosujemy gadżety GHOST’a, ufundowane przez Centrum Rowerowe Secesja, oraz fullcapy GT z autografem Dana Athertona.

Pamiętajcie, że  na Pucharze Skrzata startuje się przez cały sezon z jednym numerem. Prosimy zatem o zabranie z sobą numerka z poprzednich zawodów, ewentualnie o zgłoszenie ich braku na adres: rafal.wypior@frowerpower.com.

I wiadomość z ostatniej chwili, tworzymy odrębną kategorię dla tandemów opiekunów ze skrzatami, które będą się toczyć po stokówce, bijąc rekordy prędkości ;-)

bądź na bieżąco z informacjami o Pucharze Skrzata : www.frowerpower.com