Zawody serii Beskidia Downhill które odbyły się w Brennej możemyodznaczyć i podsumować jako udane !

Za relację niech posłużą opnie przytoczone z  www.facebook.com/pages/Beskidia-Downhill ;

Piotr Łukasik „Impreza jak najbardziej udana!!! Super atmosfera i naprawde dobra organizacja ! MYK MYK O BOŻE BOŻE BOŻE BOŻENKO !! „

1

Dominik Branny „Beskidia jest fenomenalną impreza! Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Impreza ma duzy plus ze względu na kategorie tj. Moj pierwszy start ponieważ młodzi, którzy zaczynaja swoja przygodę z tym jakże pięknym sportem a Beskidia przyjmuje go z otwartymi ramionami i pokazuje co i jak chodzi w tym sporcie. Także miejsce u was znajdą doskonali riderzy jak i ci troszke mniej. Mam nadzieje, że Beskidia bedzie sie rozwijać i bedzie sie pieła w góre i bedzie rozchwytywana na calym świecie! Tylko tak dalej!! Powodzenia!!”

2

Maciej Tomala ” organizacja na najwyższym poziomie,trasa bardzo dobrze przygotowana ale wyjazd wyciągiem bardziej męczący niż sam zjazd ;P „

3

Sebastian Parysz „II Edycja Beskidia Downhill – Jedna z najlepiej zorganizowanych imprez downhill`owych. Świetne widowisko dla turystów odwiedzających Brenne oraz wspaniałe emocje i adrenalina dla uczestników zjazdów. Jednym słowem pełen PROFESJONALIZM ! Gratulacje !!!”

4

Dawid Barzycki „Wiktor, za Twoje ciągłe komentowanie wielkie propsy.. Brakuje tego na niektórych eventach i robi się wielka zamuła.. Nawet o oczywistych rzeczach trzeba gadać:) Piona Ci za to.”

5

Jakub Polok ” Beskidia jest moim zdaniem najlepszą serią imprez downhillowych w kraju! Trasy są super przygotowane, nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia ze strony organizacyjnej. Ostatnia edycja szczególnie przypadła mi do gustu, świetnie przygotowana końcówka trasy sprawiła że zawody były bardzo atrakcyjne widowiskowo dla kibiców. Również oprawa medialna zasługuje na pochwałę, dzięki niej możemy zobaczyć wiele ciekawych zdjęć. H5 dla organizatorów i wolontariuszy TCW oraz dla innych ludzi bez których te zawody nie mogłyby się odbyć, oby tak dalej. Dziękujemy!!!”

11

Na koniec aby słodko nie było, to komentarz porządkowy, który może być przytoczony nie tylko na zawodach ale i w życiu turysty !

Czery Szymańska  „Można pogratulować tak zajebistej imprezy, ale pragnę zwrócić uwagę na jedną rzecz, jak pijecie piwo to PUSZKI KU*WA SIĘ BIERZE ZE SOBĄ NA DÓŁ I WYRZUCA JAK NA KULTURALNEGO CZŁOWIEKA PRZYSTAŁO DO KOSZA, A NIE WYP***ALA NA TRASĘ!,… Dziękuje!”

I już naprwdę na koniec :

Paweł Klimek „Co tu krytykować ?? Zawody najlepiej zorganizowane w sezonie trasa bardzo dobrze przygotowana  Jedynie czego brakowało to małej strefy gastronomicznej oraz biegających RockStar Girls które by się „troszczyły” o zawodników  i namiotów dających cieńbo upał był nie do zniesienia :| Można by było się także pokusić w następnej edycji o czapki RockStar kto był 3 razy bo 150zł wpisowego to troszkę dużo a na pewno RockStar nie zbiednieje  Zawody na 5+ kilka małych niedociągnięć ale do wybaczenia  Pozdro !”

ZAPRASZAMY do koentowania imprezy na :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=201042430049447&set=p.201042430049447&type=1&comment_id=406502&offset=0&total_comments=20&ref=notif&notif_t=photo_reply

 

ZAPRASZAMY na kolejne edycje !

 

 

 

zdjęcia: Michał Mężyk

……………………………………………………..