Wiele gleb, potu i krwi, tysiące twarzy i tysiące nowych tricków, wzloty i upadki, tony śniegu i tony ziemi, szalone nocki i buzacyjne eventy. Wszystko to co działo się tu przez ponad rok na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Ciężko jest to opisać słowami i nawet nie będziemy próbowali. To co się tu wydarzyło ukształtowało nas i na zawsze w nas pozostanie. Nadchodzi czas na świętowanie, świętowanie zaległej rocznicy powstania jedynego w Polsce i jednego z niewielu w europie krytych dirtparków. BURN DIRTPARKU!

dirtpark

Trudno w to uwierzyć, ale to już ponad 1,5 roku jak BURN Dirtpark działa. Oparliśmy się wiatrom, śnieżycom i innym niedogodnościom. Choć trochę ponad rok działalności może wydawać się niezbyt długim okresem to wydarzyło się tu naprawdę wiele. Przede wszystkim dzięki determinacji ekipy RADICAL.sm oraz współpracy z firmami Burn i adidas Orginals przybył nam nowy obiekt. Za ścianą wyrósł BURN Bowl, projekt przez który omal nie przegapiliśmy naszej rocznicy. Teraz gdy udało nam się pokonać wszystkie przeciwności jesteśmy gotowi na wielkie urodziny.

20 Kwietnia to data kiedy wszyscy wspólnie zbierzemy się pod balonem BURN Dirtparku i przy dźwiękach muzyki w blasku fleszy rozpoczniemy całodniowe świętowanie. Głównym punktem imprezy będą zawody na dużej linii, nie zapominamy jednak o mniej zaawansowanych riderach i tych dla których liczy się głównie fun z jazdy. Przygotowaliśmy kilka zajawkowych konkursów na małej i średniej linii, które tak jak i duże hopy zostaną poprawione po zimie. Gwarantujemy, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dołącz już dziś do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco: facebook.comPodczas imprezy o godzinie 14:00 zostanie wykonane wspólne pamiątkowe zdjęcie, do którego zapraszamy wszystkich tych, którzy przez ten rok nas odwiedzili.

Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy wspierają nas od początku, czyli – sponsorów: Burn, adidas Orginals, G-Shock, Kross, Dartmoor, GoPro …oraz całej masie zajawkowiczów, bez których obiekt by nie powstał i nie funkcjonował do dziś. Nie będziemy tu wymieniać konkretnie ponieważ nie chcemy o nikim zapomnieć.