JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Już za miesiąc rusza kolejna edycja naszych ściganek (na plakacie znajdziecie terminy i lokalizacje poszczególnych rund), już nie tylko skrzacich, bo utworzyliśmy dwie dodatkowe kategorie dla absolwentek i absolwentów skrzaciej akademii, tudzież dla starszego rodzeństwa, rodziców, opiekunów i innych sympatyków naszych zawodów.

Poza tym formuła Pucharu Skrzata nie uległa zmianom. Tyle tylko, że w tym roku będziemy puszczać dziesięciu najlepszych skrzatów z danej kategorii w odwrotnej kolejności do lokaty zajmowanej  w generalce (podczas inauguracyjnej rundy w Bachledovej Dolinie o kolejności startów decydować będzie pozycja z ubiegłego sezonu), co oznacza, że na każdą rundę będziemy przygotowywać nowe numery startowe, pełniące zarazem funkcję certyfikatu stawiennictwa.

Podobnie jak w zeszłym roku każdy uczestnik (za wyjątkiem absolwentek i absolwentów) otrzyma nagrodę w postaci bonu towarowego o wartości 20 zł. za każde zawody, do realizacji w sklepie MTB33.pl (bony będzie można sumować oraz uzupełnić ich wartość gotówką).

Natomiast dla najlepszej trójki z każdej kategorii przewidujemy, poza medalami, dodatkowe nagrody.

A na koniec sezonu tryumfatorzy generalki (TOP 3 w każdej grupie) otrzymają tłuste prajzy.

REJESTRACJA :

http://frowerpower.com/index.php/puchar-skrzata-rejestracja

INFORMACJE O PUCHARZE SKRZATA :

http://frowerpower.com/index.php/puchar-skrzata

gcbcqvf8j7ff

 

 

 

 

 

>>>