Blisko miesiąc pozostał do Mistrzostw Polski w zjeździe na rowerach i jednocześnie 4-tej edycji Pucharu Polski. Już 19-20 lipca 2014 r. zawody Diverse Downhill Contest wyłonią najlepszych w tym roku riderów w naszym kraju. Tym razem zawodnicy będą ścigać się na malowniczej i ciekawej trasie na górze Żar.

Zapisy do drugiej edycji zawodów potrwają od 17 czerwca do 16 lipca br. do godziny 24:00. Przy tej imprezie nie ma limitów. Link do zapisów: race-timing.pl/lista-zawodników.

Przypominamy, że w Diverse Downhill Contest startować mogą zawodnicy obojga płci – licencjonowani, jak i amatorzy w kategoriach tzw. Hobby. Więcej o kategoriach startowych oraz warunkach uczestnictwa na oficjalnej stronie zawodów w zakładce regulamin.

W pierwszej edycji zawodów, inaugurujących sezon (Wisła – 26-27.04.2014 r.) udział wzięło ponad 300 zawodników i zawodniczek z 12 krajów Europy, którzy rywalizowali ze sobą o punkty do Międzynarodowego Challenge`u. Najlepszym okazał się być nasz utalentowany rodak – Sławek Łukasik.

Wszystkich zainteresowanych i jeszcze niezdecydowanych odsyłamy do przypomnienia sobie krótkiej relacji z zawodów w Wiśle 2014:

Organizatorzy wydarzenia przygotowują kilka niespodzianek oraz atrakcji dla zawodników i kibiców, o których już wkrótce… Dobra zabawa i sportowe emocje na najwyższym poziomie gwarantowane.

Zapraszamy!

Oficjalna strona: downhillcup.eu. Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/downhillcontest. Organizator: SPORTAINMENT. Więcej informacji na: sportainment.pl.