JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Polski BMX w Nowej Soli (5-6 lipca) organizowane przez Stowarzyszenie Park. Na nadchodzące dni zapowiedzieli swój przyjazd czołowi zawodnicy z Polski, którzy przed imprezą chcą poznać lepiej nowosolski tor.

Jednym z tych zawodników będzie Bartosz Giemza, Mistrz Polski w BMX. Zawodnik przy okazji chciałby się podzielić swoimi umiejętnościami z innymi, z okazji przyjazdu chce poprowadzić dwudniowy camp dla adeptów trudnej sztuki BMX. Darmowe zajęcia odbędą się w piątek (godz. 12.00 – 14.00 i 17.00 – 19.00) oraz w sobotę (godz. 10.00 – 12.00 i 14.00 – 16.00). Mistrz pokaże, jak wyglądają techniki jazdy na torze, na co zwracać uwagę podczas uprawiania tej dyscypliny sportu, jak się do niej przygotować. Zapraszamy wszystkich, bez względu na to, jakim rowerem dysponują. Można również przyjść bez roweru, aby popatrzyć na te atrakcyjne zajęcia.

Bartek Giemza to nie tylko zawodnik, ale również licencjonowany trener. Z racji współpracy z marką Oshee podczas zajęć zapewnia energetyczne wsparcie napojami tej marki.

Organizatorem mistrzostw jest stowarzyszenie P.A.R.K.