JERSEY RUNO.DESIGN x 43RIDE JUŻ DOSTĘPNY!

Mistrzostwa Skrzata (i reszty świata) o Puchar Wójta Zawoi to jedyna w swoim rodzaju impreza w Polsce dla najmłodszych kolarzy oraz ich rodziców. Zobaczcie przekaż VIDEO. Film otarł się o nominację do wielu prestiżowych festiwali. W nim pełno pozytywnej energi którą możecie pobrać i trochę jej oddać w Zawoi.

Kilka faktów od organizatora:

Tym razem zapraszamy Was na tylko jedną rundę skrzacich ściganek, ale za to będą to Mistrzostwa Skrzata, a że wspiera nas Wójt Zawoi – pan Tadeusz Chowaniak, bez pomocy którego nie udałoby nam się dopiąć wszystkiego, to będą to zarazem zawody o Puchar Wójta Zawoi. Gdzie się mogą odbyć takie zawody? Jasne że na Mosornym Groniu, na trasie znanej większości skrzatom, z tym że zmodyfikowanej o tyle, że pozostawimy zawodnikom wolny wybór, jak pokonać ostatnie metry: czy po ostatnio dobudowanych bandach, po których ścigaliśmy się już w ubiegłym roku, czy po pucharówce, biegnącej równolegle przez najeżony kamieniami las – w każdym razie obie opcje będą miały wspólną metę.

Mistrzostwa Skrzata, poza tym że wyłonią tegorocznych skrzacich liderów, stanowić będą również sparing przed mistrzostwami świata amatorów w wieku do 19 roku życia – IXS International Rookies Championships, które odbędą się 10 sierpnia 2014r. w austriackim Serfaus. Jak wiadomo, nasze skrzaty liczną reprezentacją wybierają się na te zawody a ich apetyty na medale są olbrzymie. Warto więc sprawdzić poziom ich przygotowania i odprawić na tę prestiżową misję. Dlatego też Mistrzostwa Skrzata o Puchar Wójta Zawoi zaplanowaliśmy na 15 czerwca 2014r.

Zawody tradycyjnie już rozpoczną się około godziny 12.00, by każdy miał okazję potrenować jeszcze przed startem. Oczywiście w przeddzień – 14 czerwca 2014r. również będzie można zapoznać się z trasą i solidnie ją objeździć. Co się tyczy pozostałych kwestii, to ich kwintesencję znajdziecie w regulaminie (http://frowerpower.com/index.php/puchar-skrzata-regulamin), a tych, którzy nie przywykli do brnięcia przez nudne zapisy, informujemy, że, jak zwykle, każdy skrzat otrzyma nagrodę za start, a najlepsi zostaną dodatkowo wyróżnieni. Niebawem ujawnimy pólę nagród, ale już teraz możecie być pewni, że będzie o co się ścigać. Ponadto Mistrzowie Skrzata anno cyclisti 2014 otrzymają tradycyjne „miszczowskie” jerseye, no i, oczywiście, Puchar Wójta Zawoi.

Wpisowe za start w naszych zawodach nie uległo zmianie i nadal wynosi 50 zł. To chyba tyle z najważniejszych rzeczy, a teraz brać się za rowery i trenować. Aha, wyciągnijcie na rower starszego kolegę, brata, tatę, mamę, babcię i dziadka, bo oni również będą mogli wystartować w kategorii Absolwentki i Absolwenci. A dla najmłodszych, tych na biegówkach i na rowerkach z bocznymi kółkami zorganizujemy na „płaskim” całkowicie bezpieczny dual slalom. Będzie się działo.

PRZYPOMINAMY O TRWAJĄCYM KONKURSIE FROWER POWER :

konkurs_skrzata_43ride

 BARDZO WAŻNE LINKI :

http://frowerpower.com/index.php/puchar-skrzata-regulamin

.