Już10-11 maja startuje Rockstar Beskidia Downhill 2014! Już dziś pomyśl aby zapisać sie na to sportowe wydarzenie. Obserwuj nadchodzące informacje, bo będzie siędziało. Już dziś zapoznaj się ze najważniejszymi zmianami w Regulaminie:

1. Opłata wpisowa dla osób zgłoszonych za pośrednictwem strony internetowej będzie wynosiła: 50zł , a dla osób które nie dokonały zgłoszenia za pośrednictwem strony internetowej: 60zł . Ułatw pracę Organizatorowi – zapisz się już dzisiaj!

2. Program Downhill Progress – osoby, które w 2013 roku zajęły 1, 2 i 3 miejsce w klasyfikacji generalnej Rockstar Beskidia Downhill w kat. Hobby Full zostają przeniesione w roku 2014 do kategorii PRO Open.

3. W treningach w sobotę mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które dokonały rejestracji w Biurze Zawodów i mają na kierownicy zamontowany numer startowy. W innym wypadku obsługa nie będzie wpuszczała na wyciąg.

4. Ze względu na nową kategorię Young Guns w pierwszej kolejności treningi odbywa najmłodsza grupa zawodników co oznacza, że trasa i wyciąg w godzinach od 8:30 do 09:30 w dzień poprzedzający zawody będzie dostępna tyko i wyłącznie dla Kategorii Young Guns. Treningi w niedzielę są obowiązkowe dla każdej Kategorii.

Cały Regulamin i zapisy oczywiście na: www.beskidiadownhill.pl

beskidia_2014_43ride