Z ogromną satysfakcją zapraszamy na drugi długometrażowy film o polskiej scenie downhillowej, którego autorem jest Kuba Gzela. O ponownym podjęciu wyzwania związanego z realizacją filmu zadecydowały setki pozytywnych i motywujących komentarzy dotyczących pierwszej jego części, która podczas premiery wypełniła po brzegi największe kino w Krakowie. Film wywołał ogromne zainteresowanie mediów. Zyskał tytuł V.O.D na największym portalu rowerowym na Świecie Pinkbike.com, a prawa do jego emisji zakupiła telewizja Extreme Sports Channel, która wyemituje go 1 listopada o godz. 17.00

„SEZON 2” film o polskiej scenie downhillowej – 2014

27 Listopada 2014
Kino Kijów. Centrum Kraków
start 19.00

bilety 18 zł dostępne w kasach kina Kijów. Centrum w Krakowie  http://www.kijow.pl/

Druga część Sezonu zrealizowana będzie podobnie jak ubiegłoroczna produkcja. W filmie tak jak w zeszłym roku zobaczymy czołówkę polskich zawodników, którym przyglądać się będziemy podczas indywidualnych treningów, zawodów Pucharu Polski i Europy oraz w ich wolnym czasie zarówno wokół imprez rowerowych jak i w życiu prywatnym.

Zaproszeni do udziału w filmie zawodnicy to: Sławek Łukasik, Maciej Jodko, Michał Gzela, Wojtek Czermak, Michał Śliwa, Artur Hryszko, Kamil Gładysz, Mikołaj Wincenciak, Grzegorz Wincenciak, Arek Perin, Krzysztof Kawula, Stefan Garlicki, Maciek Hojnor, Aram Raoof, oraz Sonia Skrzypnik.

„SEZON 2” trailer

 „SEZON 2” spot kinowy

Tuż przed filmem Kuby Gzeli zaplanowano emisję trzech krótkich produkcji rowerowych. Jednym z nich będzie zapowiedź pełnometrażowego filmu dokumentującego ekstremalne wyprawy rowerowe United Cyclists. UC to grupa prawdziwych zapaleńców kochająca przygody i ekstremalne wyzwania. Wraz ze swoimi wyprawami zjeździli już miejsca od Europy (Gruzja, Rumunia, Grecja) przez Afrykę (Maroko, Tunezja, Libia) i Amerykę Południową (Peru, Boliwia), aż po wysokogórskie szczyty Azji (Indie, Nepal i Kirgistan). https://www.facebook.com/UnitedCyclistsCom?fref=ts

Dwa pozostałe filmy na tą chwilę pozostaną niespodzianką. Organizatorzy będą je zdradzać wraz ze zbliżającym się terminem imprezy. Możemy jedynie zapewnić, że będzie to wyjątkowy seans z udziałem wyjątkowych gości….

Program imprezy:

Do Kina Kijów.Centrum warto przybyć znacznie wcześniej niż planowany „Sezon 2”.

18.30 Kawiarnia Filmowa

Pokaz slajdów z ekstremalnych wypraw rowerowych United Cyclists, prowadzony przez Jacka Lisieckiego założyciela grupy podczas, którego opowie on o poprzednich projektach i planach na przyszłość.

19.30 Hol kina

Wystawa zdjęć rowerowych Piotra Staronia, ekspozycja rowerów NS BIKES oraz muzyka grana na żywo przez Dj’a. Jednym słowem sympatyczne wprowadzenie do seansu podczas, którego będzie można spotkać znajomych z tras rowerowych, napić się piwka i powspominać mijający sezon rowerowy.

20.00 Sala kinowa

Seans główny

Ok 21.30

Start Afterparty. Dj’s Kfjatek & Plash

Premiera Sezon 2 wydarzenie facebook:

https://www.facebook.com/events/948945868468407/?fref=ts
Autorem scenariusza oraz zdjęć do filmu Sezon 2 jest Kuba Gzela.

www.gzela.eu
www.facebook.com/gzela.eu
www.twitter.com/gzelaeu

Film produkcyjnie wspiera Agencja Zooteka

www.zooteka.com.pl

Głównym sponsorem filmu jest firma NS BIKES

 

www.ns-bikes.com

Oficjalnym partnerem filmu jest firma Red Bull

Sponsorzy: GO PRO, Dakine, Evoc, Uvex

sezon2
Partnerzy medialni wydarzenia:

Extreme Sports Channel, Pinkbike.com, RMF MAXXX, Szok.it, 43RIDE.com, DH-Zone.com,  Totalbikes.pl; BikeBoard.pl, Freestyle.pl, MTB.PL, Streeters.pl, Onet.pl, Kino Kijów.Centrum, UnitedCyclists.com, Szarpnijsie.pl