Zapisy na zawody Diverse Downhill Contest 2014 – START

Od 4 marca br. ruszyła elektroniczna rejestracja na jedno z najważniejszych wydarzeń w DH – zawody Diverse Downhill Contest, które odbędą się w 26-27 kwietnia 2014 r. w Wiśle.

Diverse Downhill Contest_2

Zapisy na zawody potrwają do 23 kwietnia br. do godz. 24:00 lub do wyczerpania miejsc. Przewidywana przez organizatorów maksymalna liczba uczestników to 430 osób. O kolejności zgłoszeń decyduje moment rejestracji online (link do formularza zgłoszenia:  http://www.downhillcup.eu/downhill,zgloszenie.html) oraz data wniesienia opłaty startowej. Diverse Downhill Contest to zawody ogólnodostępne zarówno dla zawodników z licencją Polskiego Związku Kolarskiego oraz amatorów w kategoriach tzw. hobby. Więcej o kategoriach startowych oraz warunkach uczestnictwa na oficjalnej stronie zawodów w zakładce regulamin.

„Warunki pogodowe na trasach w Wiśle są mocno wiosenne i prawdopodobnie już w marcu będzie możliwość trenowania na trasie zawodów”– informuje Tomasz Gagat z Sport Event, organizator zawodów.

Wszystkich zainteresowanych i jeszcze niezdecydowanych odsyłamy do przypomnienia sobie krótkiej relacji z zawodów w Wiśle 2011

Będzie się działo ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !Diverse Downhill Contest_1

Po najświeższe informacje zapraszamy na: https://www.facebook.com/downhillcontest.