Kolejne zawody PP odwołane tym razem padło na edycję w Koninkach. Sporo zawodów PZKOL’u do tej pory się nie odbyło, pamiętajcie w kalendarzu PZKOL’u nadal zostają zawody w Antidote Bikeparku 23-24 sierpnia(Mistrzostwa Małopolski). Szczegółowe informacje będą podane wkrótce. Zapadła już decyzja o trasie, którą będą przebiegać zawody – będzie to mix Gravity Ram i Pucharówki. Nie będą to Mistrzostwa Polski, ale będą to zawody zrobione z zajawką, istnieje kilka kategorii, dlatego możecie wybrać najodpowiedniejsza dla Was. Bardzo często pytano nas o kategorie dla młodszych zawodników – chcąc organizować w przyszłości PP albo MP, niestety musieliśmy nasze zawody wpisać do kalendarzu PZKOL’u i wymaganie jest narzucone odgórnie, że 16 lat to minimalny wiek – no niestety.

Zapisy do zawodów znajdziecie pod adresem: race-timing.pl

Do tej pory wpisało się już ponad 40 osób, mimo że zawody odbędą się dopiero za miesiąc. Podczas zawodów nasi oraz sponsorzy Gravity Revolt będą nagradzać najlepsze czasy – ale również pojawi się pula nagród do rozlosowania wśród wszystkich biorących udział – tak aby każdy mógł wrócić do domu z nagrodami.

W przyszły weekend ponownie rozlosujemy trochę nagród dla odwiedzających Antidote Bikepark, do każdego karnetu dodajemy butlę OSHEE – GRATIS. Jeździmy w każdy weekend od 11 do 18 – więc macie doskonałą okazję na rozjeżdżenie się. Cena karnetu nadal pozostaje bez zmian, tak aby umożliwić każdemu odwiedziny, myśle że taka formuła się Wam bardzo podoba. Ponadto przygotujemy jakieś nowości na trasach przed weekendem i uprzątniemy ponownie trasy. Wpadajcie do nas dając nam okazje do rozbudowy bikeparku. Do zobaczenia na trasach w weekend!