Kurz po Pierwszej edycji Pucharu Polski jeszcze nie opadł a już za niespełna 2 tygodnie przeniesiemy się do Ustronia, gdzie odbędzie się 2 etap PP i a zarazem pierwszy etap Pucharu Beskidów w ramach Diverse Beskidia

Downhillowych wyścig o Puchar Polski ruszył na dobre!

Po pierwszej rundzie triumfuje niepokonany Sławek Łukasik w kategorii Elita, a najmocniejszą z Polek okazała się debiutująca w PP zawodniczka teamu Garmin Diverse Beskidia Laura Wojtas.

Beskidia Brenna Staronphoto IMG_4386 sierpnia 17, 2014

 

Na zawody, które odbędą się 9-10.05.2015r. organizatorzy przygotowują trasę znaną z poprzedniej edycji Beskidii. W porównaniu do poprzedniego  sezonu  zostanła zmieniona głównie w dolnym odcinku.

Nowa Beskidia to nowe przygotowane atrakcje. Miasteczko sportowe Mitko, a w nim strefa „chilloutu”, możliwość wypożyczenia kamer sportowych Garmin, punkt w którym będziecie mogli zakupić najpotrzebniejszy osprzęt oraz  konkursy dla zawodników i kibiców.

IMG_3845C

Pamiętajce, że na Diverse Beskidia obowiązują zapisy online.:

* Wpisowe dla osób, które dokonają rejestracji i płatności on-line wynosi – 50zł

* Wpisowe dla osób zarejestrowanych on-line dokonujących płatności w biurze zawodów – 60zł

* TYLKO W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH organizator może  wyrazić zgodę na zapisanie do zawodów osoby, która nie dokonała rejestracji online. Opłata wpisowa w takim wypadku będzie pobierana w dniu 09.05.2015r. w gotówce, w wysokości 80 zł.

Z pośród zawodników którzy dokonają rejestracji i płatności on-line organizator wylosuje osoby które zgarną fanty od sponsorów, Garmin, Maxxis, Diverse

Zapisy!!! http://www.race-timing.pl/organizacja_zawodow/zawody/lista/256/lista_zawodnikow.html

Subskrybujcie facebookowy fanpage organizatora i bądź na bieżąco ze wszystkimii informacjami organizacyjnymi!!!
https://www.facebook.com/pages/Beskidia-Downhill/452884728079617?fref=ts

Czytajcie regulamin:  http://beskidiadownhill.pl/wp-content/uploads/2015/04/Regulamin_DH_PP-Beskida.pdf

IMG_4079C